h_lwww.tatamicentrum.hu
b1b2b3b4b5b6
h_r
Hírös Brazil Ju Jitsu - Kecskemét
Klubunk a Magyar Ju Jitsu Szövetség tagja
Stílusunk a Hangari Ju Jitsu Kelemen Ryu
Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 10 látogató
böngészi oldalunkat.

XV. Kecskemét Kupa - beszámoló
2009-11-30 00:00:00
A szokásos időpontban, november utolsó szombatján ismét megrendeztük a legnagyobb versenyünket immár 15. alkalommal. 14 klub 127 versenyzője 299 nevezéssel vett részt a versenyen. A Tatami Centrum három klubbal (kecskeméti, hetényi orgoványi) nevezett, a versenyzőink 49 érmet és két kupát szereztek. Ez volt a 79. verseny, melyen részt vettünk és a 38., amit rendeztünk.

A főbíró a szövetség Technikai Igazgatója, shihan Kovács Attila, a versenyigazgató a szövetség elnöke, shihan Berkes László volt. A versenyen a szövetség 7 klubbal és 48 versenyzővel, valamint 12 bíróval képviseltette magát. Külön köszönet illeti a további kb. 20 segítőt, akik önzetlenül, egész napjukat rááldozva segítették a verseny megrendezését!

Örvendetes az előrelépés ezen a versenyen is a szövetség klubjainak aktivitását látva. Újabb klub kezdett el versenyezni, látványosan megnőtt a szövetségi versenyzők száma, nem is olyan régen még a Tatami Centrum versenyzői adták a szövetségi versenyzők zömét, ma már ez nincs így, sokan foglalkoznak még a versenyzéssel.

A verseny legeredményesebb klubja a Miskolci Ju Jitsu Egyesület lett, a három egyéni és a három csapat kupából összesen hármat nyertek. Övék lett a Csapat Összetett első és harmadik helyezése, az Egyéni Összetett második helyezése. (részletes végeredményt lásd alább)

Nagy örömmel számolunk be arról, hogy a verseny legeredményesebb versenyzője a Tatami Centrum tagja Kelemen Attila lett. Attila az összetettbe beszámító mindhárom versenyszámban aranyérmet nyert, így az egyetlen 100%-os versenyző volt a versenyen! Az Egyéni Összetettben a negyedik helyezett is Tatami Centrum-os, Lakatos "ebihal" Sándor lett.

A Csapat Összetett kategóriában a Tatami Centrum a második és a negyedik helyet szerezte meg: második lett a Kisistók Réka - Szöllősi Petra - Kelemen Attila - Lakatos "ebihal" Sándor összetételű Bányai dojo A csapat és negyedik lett a Németh Soma - Göbölyös Márk - Göbölyös Ákos - Bakó Ferenc összetételű Bányai dojo B csapata. Gratulálunk a kiváló eredményhez!

Külön köszönet a felkészítő csapatvezetőknek a sikeres versenyzésért, külön kiemelve a Tatami Centrum három csapatvezetőjét: sensei Papp Éva Hetényi dojo, sensei Cseri József Orgoványi dojo és senpai Fekete Sándor Bányai dojo.

A jövő évi terveinkben szerepel, hogy a versenyeinken Földharc és Grappling (ez lesz a no gi) versenyszámokat is rendezünk, ehhez azonban komoly fejlesztéseket kell végrehajtanunk, minden erőnkkel igyekszünk ezt megtenni! Ez újabb tatamik beállítását igényli, ki kell építeni a hátteret is mögé.

Szeretném még kiemelni a kiváló eredményét a Szui Ryú dojo két versenyzőjének, Kertai Leventének és Solomon Kármilnak. Mint tudjuk, ők a Tatami Centrum egykori Hűvösvölgyi dojo-jában kezdtek, egykori oktatónk senpai Túri Pál tanította meg nekik a ju jitsu alapjait, olyannyira sikeresen, hogy az edzéslehetőség megszűnte után is mindenképpen folytatni akarták. A Hűvösvölgyi Gyermekvédelmi Intézményben laknak és az otthon vezetősége biztosította a lehetőséget a máshol edzésre, a Szui Ryú dojo pedig befogadta őket és sensei Suhajda Éva és sensei Seres Károly kiemelkedő színvonalon foglalkozik velük. A komoly munkának meg is lett az eredménye, Kertai Levente Jurandori és Randori versenyszámban aranyérmet, Quattro és Double Couple versenyszámban ezüstérmet szerzett, ezzel megszerezte az Egyéni Összetett III. helyezettjének járó kupát is! Solomon Kármil Jurandori versenyszámban szintén aranyérmet, Double Couple versenyszámban pedig bronzérmet nyert! Gratulálunk a kiváló eredményhez és köszönjuk a Szui Ryú dojo mestereinek a kiemelkedő munkát!


Végeredmény

Jurandori

Jurandori Mini Leány 2 nevező
I. Kovács Emma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Mellik Noémi - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Jurandori Mini Fiú 13 nevező
I. Solomon Kármil - Szui Ryú dojo
II. Mohácsi Botond - Monorierdői dojo
III. Dobos Martin - Monorierdői dojo
IV. Badacsonyi Lóránt - Monorierdői dojo
Nevezett még: Gombár Tamás (Tatami Centrum Bányai dojo), Ipacs Kornél (Tatami Centrum Bányai dojo), Pavlik Máté (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Pelsőczi Balázs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Révész Ádám (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Takács Ákos (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Varga Balázs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Böjte Ádám (Monorierdői dojo), Rajcsányi Milán Do Van (Monorierdői dojo),

Jurandori Midi Leány 4 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Kovács Emma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Mellik Noémi - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Badacsonyi Viktória - Monorierdői dojo

Jurandori Midi Fiú 12 nevező
I. Muszi Donát - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Kordás Szabolcs - Tatami Centrum Orgoványi dojo
IV. Mohácsi Máté - Monorierdői dojo
Nevezett még: Bakó Ferenc (Tatami Centrum Bányai dojo), Göbölyös Ákos (Tatami Centrum Bányai dojo), Göbölyös Márk (Tatami Centrum Bányai dojo), Orosz Máté (Tatami Centrum Bányai dojo), Révész Richárd (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Csákvári Bálint (Monorierdői dojo), Dankó Dominik (Monorierdői dojo), Kis János (Monorierdői dojo),

Jurandori Maxi Leány 3 nevező
I. Mellik Csenge - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Sógor Virág - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Hornyák Krisztina - Monorierdői dojo

Jurandori Maxi Fiú 12 nevező
I. Kertai Levente - Szui Ryú dojo
II. Balogh Tamás - Magyar Kempo Szövetség
III. Barna József - Magyar Kempo Szövetség
IV. Jakab Ádám - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Barta Zsolt (Tatami Centrum Bányai dojo), Németh Soma (Tatami Centrum Bányai dojo), Buda Szabolcs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Kovács Mátyás (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Balla Tibor (Monorierdői dojo), Berényi Tamás (Monorierdői dojo), Hornyák Ákos (Monorierdői dojo), Mányi József (Monorierdői dojo),

Jurandori Kezdő Női 4 nevező
I. Kisistók Réka - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Szőllősi Petra - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Mellik Csenge - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Filip Dalma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Jurandori Kezdő Férfi 5 nevező
I. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Vincze Roland - Szui Ryú dojo
III. dr. Boromisza Péter - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Barta Zsolt - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Szabó Károly (Monorierdői dojo),

Jurandori Haladó Női 4 nevező
I. Fekete Tiborné - Monorierdői dojo
II. Karaf Barbara - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo
IV. Kalderás Anita - Tatami Centrum Hetényi dojo

Jurandori Haladó Férfi 7 nevező
I. Kelemen Attila - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Buda Szabolcs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Buda Levente (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Ungvári Róbert (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Fekete Attila (Monorierdői dojo),

Jurandori Mesterjelölt Férfi 5 nevező
I. Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Kelemen Attila - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Bordás Vivien - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Buda Levente (Miskolci Ju Jitsu Egyesület),

Jurandori Mester Férfi 4 nevező
I. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Kelemen Attila - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Buda Levente - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Bordás Vivien - Miskolci Ju Jitsu Egyesület


Quattro

Quattro Mini 6 nevező
I. Böjte Ádám-Dobos Martin - Monorierdői dojo
II. Pelsőczi Balázs-Takács Ákos - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Kovács Emma-Mellik Noémi - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Pavlik Máté-Varga Balázs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: András Bence-Karádi Máté (Tatami Centrum Hetényi dojo), Gombár Tamás-Ipacs Kornél (Tatami Centrum Bányai dojo),

Quattro Midi 9 nevező
I. Muszi Donát-Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Bakó Ferenc-Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Révész Ádám-Révész Richárd - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Kovács Máté-Varga Norbert - Tatami Centrum Hetényi dojo
Nevezett még: Kara Tibor-Kordás Szabolcs (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Göbölyös Márk-Orosz Máté (Tatami Centrum Bányai dojo), Kovács Emma-Mellik Noémi (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Dankó Dominik-Mohácsi Máté (Monorierdői dojo), Csákvári Bálint-Kis János (Monorierdői dojo),

Quattro Maxi 6 nevező
I. Csákvári Bálint-Hornyák Ákos - Monorierdői dojo
II. András Szabolcs-Szakolczai István - Tatami Centrum Hetényi dojo
III. Barta Zsolt-Németh Soma - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Buda Szabolcs-Jakab Ádám - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Orosz Máté-Pálvölgyi Viktor (Tatami Centrum Bányai dojo), Mellik Csenge-Sógor Virág (Miskolci Ju Jitsu Egyesület),

Quattro Kezdő 5 nevező
I. Balog Zoltán-Mányi Vivien - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Kertai Levente-Vincze Roland - Szui Ryú dojo
III. Filip Dalma-Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Balla Tibor-Szabó Károly - Monorierdői dojo
Nevezett még: Kisistók Réka-Szőllősi Petra (Tatami Centrum Bányai dojo),

Quattro Haladó 5 nevező
I. Kelemen Attila-Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Buda Levente-Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Buda Szabolcs-Jakab Ádám - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Berényi Tamás-Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo
Nevezett még: Karaf Barbara-Sógor Virág (Miskolci Ju Jitsu Egyesület),

Quattro Mesterjelölt 3 nevező
I. Kelemen Attila-Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Buda Levente-Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Bordás Vivien-Jakab Ádám - Miskolci Ju Jitsu Egyesület


Randori leányok

Randori leány Mini 2 nevező
I. Kovács Emma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Mellik Noémi - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Randori leány Midi 4 nevező
I. Agárdi Claudia - Magyar Kempo Szövetség
II. Mányi Vivien - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Orosz Emese - Nyíregyházi dojo
IV. Orosz Melinda - Nyíregyházi dojo

Randori leány Maxi 3 nevező
I. Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo
II. Badacsonyi Viktória - Monorierdői dojo
III. Dobos Kitti - Monorierdői dojo

Randori női 3 nevező
I. Ortó Zsanett - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Riba Adrienn - Vincze Ju-Jutsu SE
III. Filip Dalma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Randori fiúk

Gyermek korcsoport

25 kg. 3 nevező
I. Kovács Emma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Varga Balázs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Mohácsi Botond - Monorierdői dojo

30 kg. 9 nevező
I. Balogh Péter - Magyar Kempo Szövetség
II. Tóth Zoltán - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Böjte Ádám - Monorierdői dojo
IV. Dobos Martin - Monorierdői dojo
Nevezett még: Badacsonyi Lóránt (Monorierdői dojo), Révész Ádám (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Mellik Noémi (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Rusz Regő (Szegedi Ju-Jitsu Egyesület), Lóczi Simon (Tatami Centrum Orgoványi dojo),

35 kg. 5 nevező
I. Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Takács Ákos - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Pavlik Máté - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Pelsőczi Balázs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Rajcsányi Milán Do Van (Monorierdői dojo),

Ifjúsági korcsoport

35 kg. 5 nevező
I. Valics Károly - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Szűcs András - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Mohácsi Máté - Monorierdői dojo
IV. Noszka Krisztián - Monorierdői dojo
Nevezett még: Oláh József (Makó Budo Klub),

41 kg. 8 nevező
I. Kundrák Zsolt - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Balogh Dominik - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
III. Szimon Krisztián - Vincze Ju-Jutsu SE
IV. Gyergyádes Soma - Vincze Ju-Jutsu SE
Nevezett még: Badacsonyi Botond (Monorierdői dojo), Csákvári Bálint (Monorierdői dojo), Korsós Martin (Szegedi Ju-Jitsu Egyesület), Kis János (Monorierdői dojo),

47 kg. 4 nevező
I. Rusz Gergő - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Kundrák Zsolt - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Göbölyös Márk - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Szabó Erik - Nyíregyházi dojo

53+ kg. 5 nevező
I. Piri Gábor - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Révész Richárd - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Muszi Donát - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
IV. Dancsiskó Balázs - Nyíregyházi dojo
Nevezett még: Szilágyi Flórián (Makó Budo Klub),

Junior korcsoport

45 kg. 3 nevező
I. Kertai Levente - Szui Ryú dojo
II. Szirbik Bence - Makó Budo Klub
III. Szimon Gergő - Vincze Ju-Jutsu SE

52 kg. 3 nevező
I. Péli Árpád - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Balog Zoltán - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Berényi Tamás - Monorierdői dojo

59 kg. 5 nevező
I. Buda Szabolcs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Dér István - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Tatár Dávid - Magyar Kempo Szövetség
IV. Herczeg Máté - Makó Budo Klub
Nevezett még: Balla Tibor (Monorierdői dojo),

66 kg. 5 nevező
I. Buda Szabolcs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Kovács Mátyás - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Barna József - Magyar Kempo Szövetség
IV. Jakab Ádám - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Moravszki Bence (Makó Budo Klub),

66+ kg. 4 nevező
I. Szűcs Kristóf - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Jakab Ádám - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Molnár Dániel - Vincze Ju-Jutsu SE
IV. Varga Martin - Makó Budo Klub

Kadett korcsoport

63 kg. 7 nevező
I. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Schellenberger Patrik - Vincze Ju-Jutsu SE
III. Szombat Patrik - Magyar Kempo Szövetség
IV. Pálfi Tímea - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
Nevezett még: Buda Szabolcs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Lakatos "ebihal" Sándor (Tatami Centrum Bányai dojo), Tóth Máté (Vincze Ju-Jutsu SE),

71 kg. 3 nevező
I. Hamodi Omár - Magyar Kempo Szövetség
II. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Szabó Károly - Monorierdői dojo

Felnőtt korcsoport

65 kg. 4 nevező
I. Kelemen Attila - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Kundrák Attila (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Buda Szabolcs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület),

75 kg. 8 nevező
I. Szűcs Kristóf - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Veres Béla - Halmi Vale Tudo Team
III. Kiss Dávid - Savoya Ju Jitsu Dojo
IV. Daróczi Márton - Vincze Ju-Jutsu SE
Nevezett még: Börönte Dávid (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Szirmai Albert (Vincze Ju-Jutsu SE), Varga Tamás (Szegedi Ju-Jitsu Egyesület), Dávid Péter (Magyar Kempo Szövetség),

85 kg. 5 nevező
I. Buda Levente - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Tóth Gábor - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Jáki Zoltán - Magyar Kempo Szövetség
IV. Kecső Tamás - Tatami Centrum Orgoványi dojo
Nevezett még: Szójár Balázs (Szegedi Ju-Jitsu Egyesület),

95 kg. 4 nevező
I. Tóth Gábor - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Vincze Zoltán - Vincze Ju-Jutsu SE
III. Lekka Szilárd - Nyíregyházi dojo
IV. Bélteczki Csaba - Nyíregyházi dojo


Double Couple

Double Couple 60 kg. 6 nevező
I. Gombár Tamás-Németh Soma - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Lóczi Simon-Tóth Zoltán - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. András Bence-Karádi Máté - Tatami Centrum Hetényi dojo
IV. Ipacs Kornél-Réczi Levente - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Kovács Emma-Varga Balázs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Mellik Noémi-Takács Ákos (Miskolci Ju Jitsu Egyesület),

Double Couple 80 kg. 7 nevező
I. Barta Zsolt-Németh Soma - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Göbölyös Márk-Jéga-Szabó Áron - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Kertai Levente-Solomon Kármil - Szui Ryú dojo
IV. Révész Ádám-Révész Richárd - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Kovács Máté-Varga Norbert (Tatami Centrum Hetényi dojo), Bakó Ferenc-Göbölyös Ákos (Tatami Centrum Bányai dojo), Pavlik Máté-Pelsőczi Balázs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület),

Double Couple 100 kg. 5 nevező
I. Bakó Ferenc-Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Németh Soma-Pálvölgyi Viktor - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Muszi Donát-Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
IV. Dancsiskó Balázs-Szabó Erik - Nyíregyházi dojo
Nevezett még: Orosz Emese-Orosz Melinda (Nyíregyházi dojo),

Double Couple 120 kg. 3 nevező
I. Dér István-Péli Árpád - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Kertai Levente-Vincze Roland - Szui Ryú dojo
III. Kordás Szabolcs-Szénási Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo



Egyéni összetett (127 nevezett versenyző)

I. Kelemen Attila 21 p Tatami Centrum Bányai dojo
II. Kundrák Attila 18 p Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Kertai Levente 18 p Szui Ryú dojo
IV. Lakatos "ebihal" Sándor 18 p Tatami Centrum Bányai dojo
5. Kovács Emma 16 p Miskolci Ju Jitsu Egyesület
6. Muszi Donát 16 p Szentendrei Ju Jitsu Dojo
7. Buda Levente 13 p Miskolci Ju Jitsu Egyesület
8. Göbölyös Ákos 11 p Tatami Centrum Bányai dojo
9. Balog Zoltán 11 p Tatami Centrum Orgoványi dojo
10. Mányi Vivien 11 p Tatami Centrum Orgoványi dojo

Csapat összetett (7 nevezett csapat)

I. 57 pont Miskolci Ju Jitsu Egyesület A
. . .10 pont Buda Szabolcs
. . .13 pont Buda Levente
. . .18 pont Kundrák Attila
. . .16 pont Kovács Emma

II. 50 pont Tatami Centrum Bányai dojo A
. . . 7 pont Kisistók Réka
. . .18 pont Lakatos "ebihal" Sándor
. . .21 pont Kelemen Attila
. . . 4 pont Szőllősi Petra


III. 26 pont Miskolci Ju Jitsu Egyesület B
. . . 5 pont Filip Dalma
. . . 4 pont Sógor Virág
. . . 7 pont Jakab Ádám
. . .10 pont Mellik Noémi

IV. 19 pont Tatami Centrum Bányai dojo B
. . . 2 pont Németh Soma
. . . 2 pont Göbölyös Márk
. . .11 pont Göbölyös Ákos
. . . 4 pont Bakó Ferenc


Nevezett klubok

Szentendrei Ju Jitsu Dojo . . . . . . . 2 fő . . . 7 egyéni 0 csapat nevezés Szeifert Csaba
Halmi Vale Tudo Team . . . . . . . . 1 fő . . . 1 egyéni 0 csapat nevezés Halmi Viktor
Tatami Centrum Hetényi dojo . .. . 7 fő . . . 11 egyéni 0 csapat nevezés Papp Éva
Tatami Centrum Bányai dojo . . . . 18 fő . . . 62 egyéni 3 csapat nevezés Fekete Sándor
Magyar Kempo Szövetség . . . . . . 9 fő . . . 10 egyéni 0 csapat nevezés Lovász Gábor
Szui Ryú dojo . . . . . . . . . . . . . . . .3 fő . . . 10 egyéni 0 csapat nevezés Suhajda Éva
Savoya Ju Jitsu Dojo . . . . . . . . . . 1 fő . . . 1 egyéni 0 csapat nevezés Ónodi István
Makó Budo Klub . . . . . . . . . . . . . 6 fő . . . 6 egyéni 0 csapat nevezés Moravszki László
Miskolci Ju Jitsu Egyesület . . . . . . 22 fő . . . 92 egyéni 2 csapat nevezés Mellik Béla
Monorierdői dojo . . . . . . . . . . . . .22 fő . . . 48 egyéni 2 csapat nevezés Füzesi Péterné
Nyíregyházi dojo . . . . . . . . . . . . . . 6 fő . . . 12 egyéni 0 csapat nevezés Bélteczki Csaba
Tatami Centrum Orgoványi dojo . .11 fő . . . 19 egyéni 0 csapat nevezés Cseri József
Szegedi Ju-Jitsu Egyesület . . . . . . . 9 fő . . . 10 egyéni 0 csapat nevezés Rusz Alajos
Vincze Ju-Jutsu SE . . . . . . . . . . . 10 fő . . . 10 egyéni 0 csapat nevezés Vincze Zoltán
Összesen . . . . . . : 14 klub . . . 127 fő . .299 egyéni 7 csapat nevezés

Bírói testület

Kovács Attila főbíró
Bogár Attila
Cseri József
Kluka Borbála
Lovász Gábor
Matykó József
Papp Éva
Suhajda Éva
Tatai Krisztián
Tóth Csaba
Ónodi István
Bélteczki Csaba


 
Kapcsolódó anyagok:
544 kép a versenyről
XIV. KÉSZ Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2008-11-29
XIII. KÉSZ Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2007-11-10
XII. Kecskemét Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2006-11-25
XI. Kecskemét Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2005-11-26
X. Kecskemét Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2004-11-27

Hozzászólások (0)    - A hozzászóláshoz be kell lépned.


2009 év összes híre itt található...
Azonosító:
Jelszó:
Regisztrálok
2018 November
HKSzCs PSzV
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

     

Látogatók száma:
4385866438586643858664385866438586643858664385866


Harcművészek az Egészséges Gyerekekért

Levélküldés