h_lwww.tatamicentrum.hu
b1b2b3b4b5b6
h_r
Hírös Brazil Ju Jitsu - Kecskemét
Klubunk a Magyar Ju Jitsu Szövetség tagja
Stílusunk a Hangari Ju Jitsu Kelemen Ryu
Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 19 látogató
böngészi oldalunkat.

IV. Földharc Verseny előzetes csoportbeosztás
2009-10-02 18:00:00
Szombaton lesz a IV. Földharc Versenyünk az aTeremben. Előzetesen 15 csapat 96 versenyzője 127 nevezést adott le. Ez csúcs a földharc versenyeink történetében. A beosztás biztos, hogy változik, hiszen a nőké csak ott lesz elkészítve, ill. három főnél kisebb csoport nem lesz a versenyen. A Tatami Centrumot nyolc versenyző képviseli.
Előzetes csoportbeosztás

Nők (14 fő)

Adorján Gabriella (Gracie Barra Hadak útja)
Balogh Andrea (Tatami Centrum)
Steigler Alida (Tatami Centrum)
Mezei Alexandra (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Szemethi Orsolya (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Bordás Vivien (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Filip Dalma (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Ortó Zsanett (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Kovács Orsolya (Baranya Kempo Harcművészeti SE)
Krász Kira (Baranya Kempo Harcművészeti SE)
Péterfia Enikő (Baranya Kempo Harcművészeti SE)
Péterfia Karola (Baranya Kempo Harcművészeti SE)
Pozsárkó Eszter (Baranya Kempo Harcművészeti SE)
Farkas Edit (Soproni Ju Jitsu Dojo)

Junior korcsoport

65 kg. (7 fő)
Baranyai Zoltán (Gracie Barra Hadak útja)
Hegyi Csaba (Gracie Barra Hadak útja)
Buda Szabolcs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Jakab Ádám (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Tóth Jakab (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Budai Richárd (Baranya Kempo Harcművészeti SE)
Priskin Gábor (Baranya Kempo Harcművészeti SE)

75 kg. (2 fő)
Rezinger Csaba (Gracie Barra Hadak útja)
Szűcs Kristóf (Tatami Centrum)

85 kg. (1 fő)
Molnár Csaba (Gracie Barra Hadak útja)

I. korcsoport

65 kg. (8 fő)
Batsaikban Bajszgalan (Carlson Gracie Team)
Petka Roland (GracieBarra)
Győrffy-Villám Zsombor (Gracie Barra Hadak útja)
Varga Zsolt (Gracie Barra Hadak útja)
Lakatos "ebihal" Sándor (Tatami Centrum)
Karuczka Dániel (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Kundrák Attila (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Szepesi Tamás (Nyíregyházi dojo)

75 kg. (9 fő)
Huber Márk (Carlson Gracie Team)
Rezinger Attila (Gracie Barra Hadak útja)
Szűcs Kristóf (Tatami Centrum)
Besenyei Zoltán (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Kerber László (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Molnár Álmos (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Pavlik Ádám (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Pap Tamás (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Zimonyi Ferenc (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

85 kg. (8 fő)
Szabó Gyula (Carlson Gracie Team)
Veress Ákos (Carlson Gracie Team)
Iván Károly (Tatami Centrum)
Ravasz András (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Buda Levente (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Tóth Gábor (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Tóth Gergely (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Ungvári Róbert (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

95 kg. (2 fő)
Vadász Bálint (Carlson Gracie Team)
Tamás László (Gracie Barra Hadak útja)

105 kg. (1 fő)
Bence György (GracieBarra)

105+kg. (1 fő)
Simó Szabolcs (Bushido Nap fiai Kempo Dojo)

II. korcsoport

65 kg. (2 fő)
Burján László (GracieBarra)
Molnár Balázs (GracieBarra)

75 kg. (9 fő)
Bertalanffy Barnabás (Carlson Gracie Team)
Csépes Balázs (GracieBarra)
Romanek Bence (GracieBarra)
Tóth Máté (Hikari Aikido Egyesület)
Börönte Dávid (Tatami Centrum)
dr. Boromisza Péter (Tatami Centrum)
Kiss Dávid (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Nagy Zoltán (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Tyeklár Ádám (Baranya Kempo Harcművészeti SE)

85 kg. (13 fő)
Cseppentő Sándor (Carlson Gracie Team)
Adolf Albert (GracieBarra)
Horváth László (GracieBarra)
Kiss-Pogány Tamás (GracieBarra)
Bajnóczi Balázs (Hódmezővásárhely Ju Jitsu Klub)
Imrik Csaba (Magyar Kempo Szövetség)
Fehérvári Zsolt (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Mózes Gábor (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Palkó Attila (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Szabó Tamás (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Gradwohl Tamás (Baranya Kempo Harcművészeti SE)
Novotny Bence (Baranya Kempo Harcművészeti SE)
Schmidt Roland (Baranya Kempo Harcművészeti SE)

95 kg. (2 fő)
Bódi Sándor (Carlson Gracie Team)
Pesti András (Gracie Barra Hadak útja)

105 kg. (2 fő)
Ördög Balázs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Fatér Sándor (Baranya Kempo Harcművészeti SE)

105+kg. (1 fő)
Mészáros Róbert (Vale Tudo Szeged)

III. korcsoport

75 kg. (2 fő)
Pintér Tamás (Gracie Barra Hadak útja)
Lekits Jenő (Hikari Aikido Egyesület)

85 kg. (6 fő)
Robert Beck (Carlson Gracie Team)
Horváth István (Gracie Barra Hadak útja)
Kulics Péter (Gracie Barra Hadak útja)
Tóth Zoltán (Tatami Centrum)
Gál Gábor (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Gönczy Csaba (Nyíregyházi dojo)

95 kg. (2 fő)
Staudt György (Szentendrei Ju Jitsu Dojo)
Bélteczki Csaba (Nyíregyházi dojo)

105 kg. (3 fő)
Vida Richárd (Gracie Barra Hadak útja)
Pintér Levente (Bushido Nap fiai Kempo Dojo)
Lekka Szilárd (Nyíregyházi dojo)

105+kg. (1 fő)
Szekeres Lajos (Gracie Barra Hadak útja)

IV. korcsoport

85 kg. (1 fő)
Rezinger János (Gracie Barra Hadak útja)

Abszolút

-85 kg. (23 fő)
Batsaikban Bajszgalan (Carlson Gracie Team)
Bertalanffy Barnabás (Carlson Gracie Team)
Cseppentő Sándor (Carlson Gracie Team)
Huber Márk (Carlson Gracie Team)
Veress Ákos (Carlson Gracie Team)
Adolf Albert (GracieBarra)
Horváth László (GracieBarra)
Kiss-Pogány Tamás (GracieBarra)
Romanek Bence (GracieBarra)
Győrffy-Villám Zsombor (Gracie Barra Hadak útja)
Horváth István (Gracie Barra Hadak útja)
Kulics Péter (Gracie Barra Hadak útja)
Varga Zsolt (Gracie Barra Hadak útja)
Lakatos "ebihal" Sándor (Tatami Centrum)
Szűcs Kristóf (Tatami Centrum)
Fehérvári Zsolt (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Kiss Dávid (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Nagy Zoltán (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Ravasz András (Savoya Ju Jitsu Dojo)
Besenyei Zoltán (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Palkó Attila (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Gönczy Csaba (Nyíregyházi dojo)
Szepesi Tamás (Nyíregyházi dojo)

85+ kg. (7 fő)
Vadász Bálint (Carlson Gracie Team)
Bence György (GracieBarra)
Tóth Zoltán (Tatami Centrum)
Gál Gábor (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Ördög Balázs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
Bélteczki Csaba (Nyíregyházi dojo)
Lekka Szilárd (Nyíregyházi dojo)

Nevezett csapatok

1. Carlson Gracie Team (9 versenyző, 15 nevezés)
2. Szentendrei Ju Jitsu Dojo (1 versenyző, 1 nevezés)
3. GracieBarra (9 versenyző, 14 nevezés)
4. Gracie Barra Hadak útja (16 versenyző, 20 nevezés)
5. Hikari Aikido Egyesület (2 versenyző, 2 nevezés)
6. Hódmezővásárhely Ju Jitsu Klub (1 versenyző, 1 nevezés)
7. Tatami Centrum (8 versenyző, 12 nevezés)
8. Magyar Kempo Szövetség (1 versenyző, 1 nevezés)
9. Savoya Ju Jitsu Dojo (6 versenyző, 10 nevezés)
10. Miskolci Ju Jitsu Egyesület (23 versenyző, 27 nevezés)
11. Bushido Nap fiai Kempo Dojo (2 versenyző, 2 nevezés)
12. Nyíregyházi dojo (4 versenyző, 8 nevezés)
13. Baranya Kempo Harcművészeti SE (12 versenyző, 12 nevezés)
14. Soproni Ju Jitsu Dojo (1 versenyző, 1 nevezés)
15. Vale Tudo Szeged (1 versenyző, 1 nevezés)
Mindösszesen (15 csapat, 96 versenyző, 127 nevezés)
 
Kapcsolódó anyagok:
IV. Földharc Verseny kiírása 2009-08-20
III. Földharc Verseny végeredmény 2009-05-23
II. Földharc versenyünk végeredménye 2008-10-04
I. Földharc versenyünk végeredménye 2008-06-07

Hozzászólások (0)    - A hozzászóláshoz be kell lépned.


2009 év összes híre itt található...
Azonosító:
Jelszó:
Regisztrálok
2018 November
HKSzCs PSzV
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

     

Látogatók száma:
4383410438341043834104383410438341043834104383410


Harcművészek az Egészséges Gyerekekért

Levélküldés