h_lwww.tatamicentrum.hu
b1b2b3b4b5b6
h_r
Hírös Brazil Ju Jitsu - Kecskemét
Klubunk a Magyar Ju Jitsu Szövetség tagja
Stílusunk a Hangari Ju Jitsu Kelemen Ryu
Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 13 látogató
böngészi oldalunkat.

XVI. Kecskemét Kupa Országos Nyílt Ju Jitsu Verseny - beszámoló
2010-12-04 13:00:00
Több tekintetben is rekordot döntött a mostani versenyünk. Soha nem volt még 20 klub, nem nevezett még külföldi klub, most először rendeztünk pénzdíjas kategóriát. Ekkora csarnokban még nem voltunk, a kibővített Városi Sportcsarnokban most volt verseny első alkalommal. Ez volt a 99. verseny, melyen részt vettünk és a 45., melyet rendeztünk.

A főbíró a szövetség Technikai Igazgatója, shihan Kovács Attila, a versenyigazgató a szövetség elnöke, shihan Berkes László volt. Már a tavalyi versenyen is nagy volt a fejlődés szövetségünk aktivitásában, erre is rátettünk egy lapáttal. Még több klub és még több versenyző több nevezéssel indult: 8 klub, 64 versenyző és 188 nevezés. A négy tatami még több bírót kívánt; köszönet a szövetség 18 instruktorának, hogy bíráskodásával segítette a verseny lebonyolítását: senpai Beck József, senpai Bogár Attila, sensei Cseri József, sensei Fekete Sándor, sensei Füvesi Sándor, sensei Füzesi Péterné, sensei Galisz Péter, senpai Gyüre László, shihan Kovács Attila főbíró, sensei Kovács Gábor, sensei Ónodi István, sensei Papp Éva, sensei Suhajda Éva, sensei Szeifert Csaba, senpai Szilner Csaba, sensei Tatai Krisztián, senpai Tálos Lajos, sensei Várkonyi Gábor.

Egy ilyen rendezvény az önkéntes segítők nélkül nem valósulhatna meg. Ők is hasonlóan fontos szerepet játszanak, mint a bírók, munkájuk is elengedhetetlenül szükséges a sikeres lebonyolításhoz. Ráadásul ők rendszeresen a háttérben maradnak, ritkán kerülnek előtérbe. Köszönet nekik is: Antal Attila, Balogh Andrea, Berkes Lilla, dr. Boromisza Péter, Fekete Róbert, Fekete Sándor, Hegedűs Éva, dr. Karsai András, Kelemen Attila, Kisistók Réka, Koczka Lilla, Lakatos Sándor, Leviczky Tünde, Magony Andrea, Molnár József, Papp Éva, Puha Ferenc, Rapajka Zsuzsanna, Réczi Zsolt, Sáfár Péter, Szőllősi Petra, Szűcs Kristóf, Szűcs Sándor, Vörösmarthi Tibor.

Természetesen a verseny színvonala elsősorban a résztvevő klubok felkészültségén, a klubvezetők és a versenyzők szakmai munkáján múlik. Nagyon nagy köszönet illeti tehát a résztvevő klubokat és a felkészítő klubvezetőket, mestereket. A XVI. Kecskemét Kupán résztvevő klubok, a versenyzők és a nevezések száma és a csapatvezetők:
1. Bjj Klub Triangle Dakovo Horvátország (felkészítő Zeljko Vukovic) 10 versenyző 14 nevezés
2. Budai Ifjúsági Sportegyesület (felkészítő sensei Kovács Károly) 4 versenyző 11 nevezés
3. Fehérgyarmati Ju Jutsu Klub (felkészítő sensei Karasi József) 4 versenyző 8 nevezés
4. Gracie Barra Hungary (felkészítő sensei Max Carvalho) 5 versenyző 6 nevezés
5. Halmi Vale Tudo Team (felkészítő Halmi Viktor) 5 versenyző 5 nevezés
6. Hatvani dojo (felkészítő sensei Kovács Gábor) 2 versenyző, 3 nevezés
7. Kecskeméti Judo Club (felkészítő shihan Nagysolymosi Sándor) 4 versenyző 6 nevezés
8. Kiskunhalasi dojo (felkészítő senpai Beck József) 6 versenyző 9 nevezés
9. Makó Budo Klub (felkészítő sensei Márton Imre) 3 versenyző 3 nevezés
10. Miskolci Ju Jitsu Egyesület (felkészítő sensei Mellik Béla és sensei Bordás Gyula)
. . 14 versenyző 63 nevezés, 2 csapat nevezés
11. Monorierdői dojo (felkészítő sensei Füzesi Péterné) 16 versenyző 64 nevezés 2 csapat nevezés
12. Orgovány Team (felkészítő Tóth Zoltán) 7 versenyző 8 nevezés
13. Öttömösi Bushido dojo (felkészítő Veres Csaba) 6 versenyző 6 nevezés
14. Sityu-Team dojo (felkészítő sensei Ónodi István) 3 versenyző 3 nevezés
15. Szegedi Ju-Jitsu Egyesület (felkészítő sensei Rusz Alajos) 10 versenyző 14 nevezés
16. Szentendrei dojo (felkészítő sensei Tatai Krisztián és sensei Szeifert Csaba) 6 versenyző 18 nevezés
17. Szui Ryú dojo (felkészítő sensei Suhajda Éva és sensei Seres Károly) 3 versenyző 8 nevezés
18. Tatami Centrum Bányai dojo (felkészítő sensei Fekete Sándor) 20 versenyző 65 n. 3 csapat nev.
19. Tatami Centrum Orgoványi dojo (felkészítő sensei Cseri József) 8 versenyző 18 nevezés
20. Vincze Ju-Jutsu SE (felkészítő sensei Vincze Zoltán) 4 versenyző 7 nevezés
Összesen 20 klub, 140 versenyző, 340 nevezés, 8 csapat nevezés

A versenyen öt versenyszám volt: Jurandori (önvédelem - egyéni bemutató versenyszám), Quattro (sorshúzásos páros bemutató versenyszám), Randori (egyéni küzdelem három menetben), Grappling (most csak Gi szekció), Double Couple (páros küzdelem). Az első négy versenyszámunk összesített eredménye alapján adtuk ki az Összetett Egyéni és az Összetett Csapat eredményeket.

Az összetett eredményeket tekintve a verseny legeredményesebb klubjai a Miskolci Ju Jitsu Egyesület és a Monorierdő dojo lettek. Szinte kizárólag egymás között osztották el az Összetett Egyéni és Összetett Csapat helyezéseket. A Bjj Klub Triangle Dakovo-ból Horvátországból szintén nagyon eredményes volt, bár az összetett eredménybe nem tudtak beleszólni, mert csak a Grappling Gi versenyszámban indultak. Ők különdíjat kaptak.

Végeredmény

Jurandori

Jurandori Mini Leány 2 nevező
I. Pajor Tünde - Monorierdői dojo
II. Mellik Noémi - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Jurandori Mini Fiú 11 nevező
I. Staudt Vince - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Draskovics Mátyás - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Badacsonyi Lóránt - Monorierdői dojo
IV. Putz Balázs - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
Nevezett még: Fejes István (Tatami Centrum Bányai dojo), Fejes Richárd (Tatami Centrum Bányai dojo), Ipacs Kornél (Tatami Centrum Bányai dojo), Némedi Máté (Tatami Centrum Bányai dojo), Sárkány Balázs (Tatami Centrum Bányai dojo), Pelsőczi Balázs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Takács Ákos (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

Jurandori Midi Leány 4 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo
III. Kovács Emma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Mellik Noémi - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Jurandori Midi Fiú 10 nevező
I. Dankó Dominik - Monorierdői dojo
II. Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Draskovics Imre - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
IV. Dobos Martin - Monorierdői dojo
Nevezett még: Bakó Ferenc (Tatami Centrum Bányai dojo), Göbölyös Ákos (Tatami Centrum Bányai dojo), Jéga-Szabó Áron (Tatami Centrum Bányai dojo), Sinkó Dániel (Tatami Centrum Bányai dojo), Badacsonyi Botond (Monorierdői dojo), Magócsi Márk (Monorierdői dojo)

Jurandori Maxi Leány 4 nevező
I. Sógor Virág - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
III. Kovács Emma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Badacsonyi Viktória - Monorierdői dojo

Jurandori Maxi Fiú 8 nevező
I. Buda Szabolcs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Kundrák Zsolt - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Kordás Szabolcs - Tatami Centrum Orgoványi dojo
IV. Hornyák Ákos - Monorierdői dojo
Nevezett még: Göbölyös Márk (Tatami Centrum Bányai dojo), Csákvári Bálint (Monorierdői dojo), Fekete Tamás (Monorierdői dojo), Tóth Roland (Monorierdői dojo)

Jurandori Kezdő Férfi 5 nevező
I. Kertai Levente - Szui Ryú dojo
II. Hornyák Ákos - Monorierdői dojo
III. Csákvári Bálint - Monorierdői dojo
IV. Fekete Tamás - Monorierdői dojo
Nevezett még: Mányi József (Monorierdői dojo)

Jurandori Haladó Női 4 nevező
I. Kisistók Réka - Szui Ryú dojo
II. Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo
III. Fekete Tiborné - Monorierdői dojo
IV. Sógor Virág - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Jurandori Haladó Férfi 4 nevező
I. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. dr.Boromisza Péter - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Kundrák Zsolt - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Buda Szabolcs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Quattro

Quattro Mini 4 nevező
I. Pelsőczi Balázs-Takács Ákos - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Putz Balázs-Staudt Vince - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Molnár Ferenc-Némedi Máté - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Fejes István-Fejes Richárd - Tatami Centrum Bányai dojo

Quattro Midi 9 nevező
I. Dankó Dominik-Dobos Martin - Monorierdői dojo
II. Dobos Kitti-Magócsi Márk - Monorierdői dojo
III. Draskovics Imre-Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
IV. Pelsőczi Balázs-Takács Ákos - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Ipacs Kornél-Sinkó Dániel (Tatami Centrum Bányai dojo), Kovács Emma-Mellik Noémi (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Draskovics Mátyás-Marlen Dániel (Szentendrei Ju Jitsu Dojo), Bakó Ferenc-Göbölyös Ákos (Tatami Centrum Bányai dojo), Jéga-Szabó Áron-Sárkány Balázs (Tatami Centrum Bányai dojo)

Quattro Maxi 5 nevező
I. Badacsonyi Viktória-Fekete Tamás - Monorierdői dojo
II. Csákvári Bálint-Hornyák Ákos - Monorierdői dojo
III. Göbölyös Ákos-Göbölyös Márk - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Kundrák Zsolt-Sógor Virág - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Kara Tibor-Kordás Szabolcs (Tatami Centrum Orgoványi dojo)

Quattro Kezdő 3 nevező
I. Csákvári Bálint-Hornyák Ákos - Monorierdői dojo
II. Badacsonyi Viktória-Fekete Tamás - Monorierdői dojo
III. Kovács Emma-Mellik Noémi - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Quattro Haladó 4 nevező
I. Kertai Levente-Vincze Roland - Szui Ryú dojo
II. Buda Szabolcs-Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Fekete Tiborné-Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo
IV. Kundrák Zsolt-Sógor Virág (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

Randori leányok

Randori Maxi Leány 2 nevező
I. Szűcs Lívia - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
II. Badacsonyi Viktória - Monorierdői dojo

Randori Midi Leány 2 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Randori fiúk

Gyermek korcsoport

25 kg. 3 nevező
I. Fehér Dávid - Sityu Team
II. Fejes Richárd - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Kovács Emma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

30 kg. 4 nevező
I. Rusz Regő - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Badacsonyi Lóránt - Monorierdői dojo
III. Peics András - Sityu Team
IV. Fejes István - Tatami Centrum Bányai dojo

35 kg. 3 nevező
I. Dobos Martin - Monorierdői dojo
II. Pelsőczi Balázs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Lóczi Simon - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Ifjúsági korcsoport

35 kg. 5 nevező
I. Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Makó Dávid - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Vartek Edgárd - Sityu Team
IV. Dankó Dominik - Monorierdői dojo
Nevezett még: Makra Flórián (Öttömösi Bushido Dojo)

41 kg. 7 nevező
I. Bakó Ferenc - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Soós Botond - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Badacsonyi Botond - Monorierdői dojo
IV. Magócsi Márk - Monorierdői dojo
Nevezett még: Takács Ákos (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Pelsőczi Balázs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Lenyhárt Dávid (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

47 kg. 4 nevező
I. Balogh Dominik - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Ármán Gergely - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
III. Csonka Erik - Öttömösi Bushido Dojo
IV. Góczi Gábor Ferenc - Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub

53 kg. 7 nevező
I. Rusz Gergő - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Szabó Roland - Öttömösi Bushido Dojo
III. Szekeres Dénes - Öttömösi Bushido Dojo
Nevezett még: Nagy Márkó (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Göbölyös Márk (Tatami Centrum Bányai dojo), Vőneki Lázár (Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub), Márton Imre Marcell (Makó Budo Klub)

53+ kg. 3 nevező
I. Szűcs Viktor - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
II. Kisguczi Márk - Öttömösi Bushido Dojo
III. Venkei Norbert - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület

Junior korcsoport

59 kg. 6 nevező
I. Kundrák Zsolt - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Fődi Noel - Öttömösi Bushido Dojo
III. Szirbik Bence - Makó Budo Klub
IV. Balog Zoltán - Tatami Centrum Orgoványi dojo
Nevezett még: Kertai Levente (Szui Ryú dojo), Berta Levente (Halmi Vale Tudo Team)

66 kg. 3 nevező
I. Buda Szabolcs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Moravszki Bence - Makó Budo Klub
III. Piri Gábor - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület

Kadett korcsoport

63 kg. 3 nevező
I. Csókási Zsolt - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Berger Patrik - Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub
III. Börönte Ferenc - Orgovány Team

71 kg. 4 nevező
I. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Kovács Mátyás - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Sóti Gábor - Halmi Vale Tudo Team
IV. Kovács Gergő - Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub

Felnőtt korcsoport

75 kg. 6 nevező
I. dr.Boromisza Péter - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Juhász Kristóf - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
III. Veres Béla - Halmi Vale Tudo Team
IV. Joó Zsombor - Budai Ifjúsági Sportegyesület
Nevezett még: Merkert Zoltán (Budai Ifjúsági Sportegyesület), Lakatos Valentin (Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub)

85 kg. 3 nevező
I. Rikkers Attila - Budai Ifjúsági Sportegyesület
II. Szójár Balázs - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
III. Bognár Márk - Budai Ifjúsági Sportegyesület

105 kg. 2 nevező
I. Ördög Balázs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Gyurinka Sándor - Halmi Vale Tudo Team


Grappling Gi leányok

Grappling Gi Mini Leány 2 nevező
I. Bakó Eszter - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Pajor Tünde - Monorierdői dojo

Grappling Gi Midi Leány 3 nevező
I. Tóth Anett - Orgovány Team
II. Kovács Emma - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Mellik Noémi - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Grappling Gi Maxi Leány 2 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Grappling Gi Női 2 nevező
I. Adriana Vukovic - Bjj Klub Triangle Dakovo
II. Sógor Virág - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Grappling Gi Női 2 2 nevező
I. Simon Lilla - Vincze Ju-Jutsu SE
II. Badacsonyi Viktória - Monorierdői dojo

Grappling Gi Női 3 2 nevező
I. Iva Mihalj - Bjj Klub Triangle Dakovo
II. Szűcs Lívia - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub

Grappling Gi Női 4 2 nevező
I. Riba Adrienn - Vincze Ju-Jutsu SE
II. Balogh Andrea - Tatami Centrum Bányai dojo

Grappling Gi fiúk

Gyermek korcsoport

25 kg. 3 nevező
I. Molnár Ferenc - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Némedi Máté - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Fejes Richárd - Tatami Centrum Bányai dojo

30 kg. 9 nevező
I. Tóth Zoltán - Orgovány Team
II. Sárkány Balázs - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Pap Levente - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
IV. Rusz Regő - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
Nevezett még: Mellik Noémi (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Fejes István (Tatami Centrum Bányai dojo), Vas Szabolcs (Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub), Virág Levente (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Badacsonyi Lóránt (Monorierdői dojo)

35 kg. 6 nevező
I. Domagoj Bunoza - Bjj Klub Triangle Dakovo
II. Dobos Martin - Monorierdői dojo
III. Lóczi Simon - Tatami Centrum Orgoványi dojo
IV. Ipacs Kornél - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Kószó Erik (Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub), Pelsőczi Balázs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

40 kg. 5 nevező
I. Luka Mitrovic - Bjj Klub Triangle Dakovo
II. Tóth Botond - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
III. Farkas Bálint - Hatvani dojo
IV. Pelsőczi Balázs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Takács Ákos (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

Ifjúsági korcsoport

35 kg. 5 nevező
I. Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Pataki Botond - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Dankó Dominik - Monorierdői dojo
Nevezett még: Makó Dávid (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

41 kg. 9 nevező
I. Szűcs András - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Bakó Ferenc - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Hornyák Ákos - Monorierdői dojo
IV. Jéga-Szabó Áron - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Soós Botond (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Virág Sándor (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Magócsi Márk (Monorierdői dojo), Badacsonyi Botond (Monorierdői dojo), Lenyhárt Dávid (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

53 kg. 5 nevező
I. Vőneki Lázár - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
II. Göbölyös Márk - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Nagy Márkó - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Sinkó Dániel - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Rusz Gergő (Szegedi Ju-Jitsu Egyesület)

Junior korcsoport

52 kg. 3 nevező
I. Hrvoje Cicvaric - Bjj Klub Triangle Dakovo
II. Kundrák Zsolt - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Marton Máté - Vincze Ju-Jutsu SE

59 kg. 6 nevező
I. Tomislav Bunoza - Bjj Klub Triangle Dakovo
II. Balog Zoltán - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Kertai Levente - Szui Ryú dojo
IV. Kordás Szabolcs - Tatami Centrum Orgoványi dojo
Nevezett még: Szénási Dávid (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Kundrák Zsolt (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

66 kg. 6 nevező
I. Domagoj Horvat - Bjj Klub Triangle Dakovo
II. David Zovko - Bjj Klub Triangle Dakovo
III. Dér István - Orgovány Team
IV. Tóth Dániel - Orgovány Team
Nevezett még: Szűcs Viktor (Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub), Buda Szabolcs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)

66+ kg. 5 nevező
I. Denny Vukovic - Bjj Klub Triangle Dakovo
II. Ivan Brajko - Bjj Klub Triangle Dakovo
III. Buda Szabolcs - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Kara Tibor - Tatami Centrum Orgoványi dojo
Nevezett még: Fekete Tamás (Monorierdői dojo)

Kadett korcsoport

63 kg. 3 nevező
I. Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Péli Árpád - Orgovány Team
III. Tomislav Bunoza - Bjj Klub Triangle Dakovo

71 kg. 4 nevező
I. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Domagoj Horvat - Bjj Klub Triangle Dakovo
III. Kovács Mátyás - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. David Zovko - Bjj Klub Triangle Dakovo

Felnőtt korcsoport

65 kg. 3 nevező
I. Kundrák Attila - Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Vörösmarthi Tibor - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo

75 kg. 7 nevező
I. Tóth Zoltán - Orgovány Team
II. dr.Boromisza Péter - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Szelei Menyhért - Kecskeméti Judo Club
IV. Kiss-Pogány Tamás - GracieBarra
Nevezett még: Kovács Gergely Szilveszter (Hatvani dojo), Denny Vukovic (Bjj Klub Triangle Dakovo), Juhász Kristóf (Szegedi Ju-Jitsu Egyesület)

85 kg. 7 nevező
I. Romsics Ádám - Kecskeméti Judo Club
II. Havas Balázs - Kecskeméti Judo Club
III. Rikkers Attila - Budai Ifjúsági Sportegyesület
IV. Bognár Márk - Budai Ifjúsági Sportegyesület
Nevezett még: Kiss-Pogány Tamás (GracieBarra), Szűcs Kristóf "IronMan" (Tatami Centrum Bányai dojo), Szójár Balázs (Szegedi Ju-Jitsu Egyesület),

Senior 40 korcsoport

85 kg. 2 nevező
I. Szójár Balázs - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Hajdú László - Kecskeméti Judo Club



Double Couple

Double Couple 60 kg. 4 nevező
I. Göbölyös Ákos-Molnár Ferenc - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Némedi Máté-Pataki Botond - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Fejes István-Ipacs Kornél - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Draskovics Mátyás-Staudt Vince - Szentendrei Ju Jitsu Dojo

Double Couple 80 kg. 7 nevező
I. Dankó Dominik-Tóth Roland - Monorierdői dojo
II. Dobos Martin-Magócsi Márk - Monorierdői dojo
III. Bakó Ferenc-Jéga-Szabó Áron - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Putz Balázs-Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
Nevezett még: Lóczi Simon-Virág Levente (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Fejes István-Göbölyös Márk (Tatami Centrum Bányai dojo), Sárkány Balázs-Sinkó Dániel (Tatami Centrum Bányai dojo)

Double Couple 100 kg. 4 nevező
I. Draskovics Imre-Marlen Dániel - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Fehér Donát-Göbölyös Márk - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Pataki János-Virág Sándor - Tatami Centrum Orgoványi dojo
IV. Dobos Kitti-Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Double Couple 120 kg. 3 nevező
I. Kertai Levente-Kisistók Réka - Szui Ryú dojo
II. Góczi Gábor Ferenc-Kovács Gergő - Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub
III. Badacsonyi Botond-Badacsonyi Viktória - Monorierdői dojo

Double Couple 140 kg. 2 nevező
I. Kara Tibor-Szénási Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Fekete Tiborné-Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo

Double Couple 160 kg. 3 nevező
I. Merkert Zoltán-Rikkers Attila - Budai Ifjúsági Sportegyesület
II. Berger Patrik-Lakatos Valentin - Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub
III. Bognár Márk-Joó Zsombor - Budai Ifjúsági Sportegyesület



Egyéni összetett (140 nevezett versenyző)

I. Kundrák Attila 25 p Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Dobos Kitti 25 p Monorierdői dojo
III. Buda Szabolcs 20 p Miskolci Ju Jitsu Egyesület
IV. Dobos Martin 19 p Monorierdői dojo
5. Kundrák Zsolt 16 p Miskolci Ju Jitsu Egyesület
6. Göbölyös Ákos 16 p Tatami Centrum Bányai dojo
7. Badacsonyi Viktória 16 p Monorierdői dojo
8. Dankó Dominik 16 p Monorierdői dojo
9. Kertai Levente 16 p Szui Ryú dojo
10. dr.Boromisza Péter 15 p Tatami Centrum Bányai dojo

Csapat összetett (8 nevezett csapat)

I. 71 pont Miskolci Ju Jitsu Egyesület A
. . .25 pont Kundrák Attila
. . .20 pont Buda Szabolcs
. . .16 pont Kundrák Zsolt
. . .10 pont Kovács Emma

II. 62 pont Monorierdői dojo A
. . .25 pont Dobos Kitti
. . .13 pont Hornyák Ákos
. . .16 pont Badacsonyi Viktória
. . . 8 pont Fekete Tamás

III. 49 pont Monorierdői dojo B
. . .19 pont Dobos Martin
. . .16 pont Dankó Dominik
. . . 5 pont Magócsi Márk
. . . 9 pont Csákvári Bálint

IV. 48 pont Tatami Centrum Bányai dojo A
. . .11 pont Bakó Ferenc
. . .16 pont Göbölyös Ákos
. . . 6 pont Göbölyös Márk
. . .15 pont dr.Boromisza Péter


 
Kapcsolódó anyagok:
252 kép a versenyről
XV. Kecskemét Kupa Országos Ju Jitsu Verseny 2009-11-28
XIV. KÉSZ Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2008-11-29
XIII. KÉSZ Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2007-11-10
XII. Kecskemét Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2006-11-25
XI. Kecskemét Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2005-11-26

Hozzászólások (1)    - A hozzászóláshoz be kell lépned.

2010-12-14 22:37:14      tibor1461
Köszönöm szépen, hogy ott lehettem a versenyen, nagyszerű volt! És 
köszönet Mindenkinek, akik munkáját dícséri ez a verseny!

2010 év összes híre itt található...
Azonosító:
Jelszó:
Regisztrálok
2018 November
HKSzCs PSzV
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

     

Látogatók száma:
4388461438846143884614388461438846143884614388461


Harcművészek az Egészséges Gyerekekért

Levélküldés