h_lwww.tatamicentrum.hu
b1b2b3b4b5b6
h_r
Hírös Brazil Ju Jitsu - Kecskemét
Klubunk a Magyar Ju Jitsu Szövetség tagja
Stílusunk a Hangari Ju Jitsu Kelemen Ryu
Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 17 látogató
böngészi oldalunkat.

XI. Hírös Kupa beszámoló
2010-04-24 22:00:00
Idén a tavaszi versenyünket az Angolkisasszonyok csarnokában rendeztük Hírös Kupa néven. Három tatamin folytak a küzdelmek és most először volt Grappling Gi és NoGi versenyszám. Ez volt a 84. verseny, melyen részt vettünk és a 39., melyet rendeztünk. A versenyen készült képek letölthetők Sándor Zsolt oldaláról. Hivatalos záró jegyzőkönyv itt.

A Választások 2. fordulója miatt nem tudtunk a hagyományos helyszínen rendezni, ez így kapóra jött, hogy a tavaszi versenyen is beállítsuk a harmadik tatamit. Ez tette lehetővé a Grappling Gi és NoGi versenyszám beindítását. Szerencsére a csapatvezetők partnerek voltak az új versenyszámokban, sok nevezést adtak le, így jól tudott indulni az új versenyszám. Szakmai segítséget kaptunk A Carlson Gracie Team edzőjétől, Fodor Gábortól, aki megtisztelte a versenyünket és segített a bíráskodásban.

A versenyen résztvevő csapatok a csapatvezetők és a nevezések:
1. Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub (senpai Beck József, 3 fő 5 nevezés)
2. Szentendrei Ju Jitsu Dojo (sensei Szeifert Csaba, 6 fő 15 nevezés)
3. Tatami Centrum Bányai dojo (senpai Fekete Sándor, 22 fő 79 nevezés)
4. Szui Ryú dojo (sensei Suhajda Éva, 1 fő 2 nevezés)
5. Savoya Ju Jitsu Dojo ( sensei Ónodi István, 6 fő 7 nevezés)
6. Monorierdői dojo (sensei Füzesi Péterné, 22 fő 79 nevezés)
7. Tatami Centrum Orgoványi dojo (sensei Cseri József, 16 fő 40 nevezés)
------------------------------------------------------------------
Összesen . . . . . . : 7 klub 76 fő 227 egyéni 4 csapat nevezés

A verseny főbírája sensei Füvesi Sándor volt, versenyigazgatója shihan Berkes László. A bírói testület tagjai voltak: Beck József, Cseri József, Daru Éva, Fekete Sándor, Fodor Gábor, Kiss Dávid, Kiss Olivér, Kovács Gábor, Matykó József, Papp Éva, Suhajda Éva, Szeifert Csaba, Tatai Krisztián, Tóth Csaba, Tóthné Egyed Éva, dr. Földházi Ferenc, Ónodi István. Köszönjük az igazságos bíráskodást!

A versenyt sokan segítették a munkájukkal: Balogh Andrea, dr. Boromisza Péter, Dencs János, Fekete Sándor, Hegedűs Éva, Papp Éva, dr. Karsai András, Kelemen Attila, Rapajka Zsuzsanna, Kisistók Réka, Puha Ferenc, Lakatos "ebihal" Sándor, Molnár József, Réczi Zsolt, Sáfár Péter, Sándor Zsolt, Szűcs Sándor. Köszönjük a segítségüket, hasznos és fontos célra szánták a mai napjukat!

Köszönhetően az új versenyszámoknak (Grappling Gi és NoGi) soha ennyi kategória még nem volt, 56 jegyzőkönyv készült, 56 kategóriában rendeztünk küzdelmeket és a páros és összetett számok miatt még több, 69 garnitúra érmet osztottunk ki.

A versenyen a legjobb eredményt a Monorierdő dojo ért el, a hat kupából négyet ők vittek el: mind a három egyéni összetett és a csapat összetett 2. helyért járót. Gratulálunk! Az összetett eredmények:

Egyéni összetett (76 nevezett versenyző)

I. Dobos Martin 28 p Monorierdői dojo
II. Dobos Kitti 21 p Monorierdői dojo
III. Zatykó Dorottya 21 p Monorierdői dojo
IV. Lakatos "ebihal" Sándor 20 p Tatami Centrum Bányai dojo
5. Kelemen Attila 19 p Tatami Centrum Bányai dojo
6. Steigler Alida 16 p Tatami Centrum Bányai dojo
7. Pajor Tünde 15 p Monorierdői dojo
8. Balog Zoltán 15 p Tatami Centrum Orgoványi dojo
9. Mányi Vivien 15 p Tatami Centrum Orgoványi dojo
10. Turányi Bence 15 p Tatami Centrum Bányai dojo

Csapat összetett (4 nevezett csapat)

I. 69 pont Tatami Centrum Bányai dojo A
. . 14 pont Göbölyös Ákos
. . 16 pont Steigler Alida
. . 20 pont Lakatos "ebihal" Sándor
. . 19 pont Kelemen Attila

II. 64 pont Monorierdői dojo A
. . 28 pont Dobos Martin
. . .5 pont Böjte Ádám
. . 21 pont Dobos Kitti
. . 10 pont Csákvári Bálint

III. 29 pont Tatami Centrum Bányai dojo C
. . .7 pont Szűcs András
. . 11 pont Németh Soma
. . 11 pont Szűcs Kristóf
. . .0 pont dr. Boromisza Péter

IV. 23 pont Tatami Centrum Bányai dojo B
. . .2 pont Ipacs Kornél
. . .6 pont Gombár Tamás
. . .4 pont Kovács Benjámin
. . 11 pont Bakó Ferenc


Végeredmény
(A Tatami Centrum helyezett versenyzői vastagítva vannak)

Jurandori

Jurandori Mini Leány 3 nevező
I. Zatykó Dorottya - Monorierdői dojo
II. Pajor Tünde - Monorierdői dojo
III. Molnár Timea - Monorierdői dojo

Jurandori Mini Fiú 7 nevező
I. Dobos Martin - Monorierdői dojo
II. Putz Balázs - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Draskovics Mátyás - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
IV. Badacsonyi Lóránt - Monorierdői dojo
Nevezett még: Staudt Vince (Szentendrei Ju Jitsu Dojo), Gombár Tamás (Tatami Centrum Bányai dojo), Ipacs Kornél (Tatami Centrum Bányai dojo),

Jurandori Midi Leány 3 nevező
I. Kurucz Klaudia - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
III. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Jurandori Midi Fiú 12 nevező
I. Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Csákvári Bálint - Monorierdői dojo
III. Muszi Donát - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
IV. Rajcsányi Milán Do Van - Monorierdői dojo
Nevezett még: Draskovics Imre (Szentendrei Ju Jitsu Dojo), Bakó Ferenc (Tatami Centrum Bányai dojo), Göbölyös Ákos (Tatami Centrum Bányai dojo), Kovács Benjámin (Tatami Centrum Bányai dojo), Böjte Ádám (Monorierdői dojo), Dankó Dominik (Monorierdői dojo), Magócsi Márk (Monorierdői dojo), Molnár Dániel (Monorierdői dojo),

Jurandori Maxi Leány 3 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Badacsonyi Viktória - Monorierdői dojo
III. Steigler Alida - Tatami Centrum Bányai dojo

Jurandori Maxi Fiú 7 nevező
I. Hornyák Ákos - Monorierdői dojo
II. Fekete Tamás - Monorierdői dojo
III. Mohácsi Máté - Monorierdői dojo
IV. Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Kovács Benjámin (Tatami Centrum Bányai dojo), Tóth Roland (Monorierdői dojo), Kordás Szabolcs (Tatami Centrum Orgoványi dojo),

Jurandori Kezdő Férfi 4 nevező
I. Kertai Levente - Szui Ryú dojo
II. Turányi Bence - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Barta Zsolt - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Mányi József - Monorierdői dojo

Jurandori Haladó Női 2 nevező
I. Fekete Tiborné - Monorierdői dojo
II. Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo

Jurandori Haladó Férfi 2 nevező
I. Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Kelemen Attila - Tatami Centrum Bányai dojo


Quattro

Quattro Mini 3 nevező
I. Badacsonyi Lóránt-Dobos Martin - Monorierdői dojo
II. Putz Balázs-Staudt Vince - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Gombár Tamás-Ipacs Kornél - Tatami Centrum Bányai dojo

Quattro Midi 3 nevező
I. Muszi Donát-Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Böjte Ádám-Dankó Dominik - Monorierdői dojo
III. Göbölyös Ákos-Kovács Benjámin - Tatami Centrum Bányai dojo

Quattro Maxi 4 nevező
I. Bárány Olivér-Markovics Márkó - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
II. Csákvári Bálint-Hornyák Ákos - Monorierdői dojo
III. Göbölyös Ákos-Kovács Benjámin - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Kordás Szabolcs-Szénási Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Quattro Kezdő 2 nevező
I. Balog Zoltán-Mányi Vivien - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Barta Zsolt-Turányi Bence - Tatami Centrum Bányai dojo

Quattro Haladó 2 nevező
I. Kelemen Attila-Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Fekete Tiborné-Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo


Randori leányok

Randori Mini Leány 3 nevező
I. Zatykó Dorottya - Monorierdői dojo
II. Pajor Tünde - Monorierdői dojo
III. Molnár Timea - Monorierdői dojo

Randori Midi Leány 2 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Randori Maxi Leány 3 nevező
I. Steigler Alida - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Mányi Vivien - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Badacsonyi Viktória - Monorierdői dojo

Randori fiúk

Gyermek korcsoport

30 kg. 7 nevező
I. Dobos Martin - Monorierdői dojo
II. Fehér Botond - Savoya Ju Jitsu Dojo
III. Dankó Dominik - Monorierdői dojo
IV. Pap Levente - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
Nevezett még: Böjte Ádám (Monorierdői dojo), Peics András (Savoya Ju Jitsu Dojo), Badacsonyi Lóránt (Monorierdői dojo),

Ifjúsági korcsoport

35 kg. 4 nevező
I. Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Bárány Olivér - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
III. Mohácsi Máté - Monorierdői dojo
IV. Rajcsányi Milán Do Van - Monorierdői dojo

41 kg. 4 nevező
I. Bakó Ferenc - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Fehér Marcel - Savoya Ju Jitsu Dojo
III. Magócsi Márk - Monorierdői dojo
IV. Csákvári Bálint - Monorierdői dojo

Junior korcsoport

45 kg. 3 nevező
I. Németh Soma - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Kis János - Monorierdői dojo
III. Tóth Roland - Monorierdői dojo

59 kg. 4 nevező
I. Kertai Levente - Szui Ryú dojo
II. Muszi Donát - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Kordás Szabolcs - Tatami Centrum Orgoványi dojo
IV. Szénási Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Kadett korcsoport

55 kg. 2 nevező
I. Péli Árpád - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Balog Zoltán - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Felnőtt korcsoport

65 kg. 3 nevező
I. Kiss Dávid - Savoya Ju Jitsu Dojo
II. Kelemen Attila - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo

75 kg. 3 nevező
I. Nagy Zoltán - Savoya Ju Jitsu Dojo
II. Szűcs Kristóf - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Börönte Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo


Grappling Gi leányok

Grappling Gi Ovi leány 2 nevező
I. Pajor Tünde - Monorierdői dojo
II. Zatykó Dorottya - Monorierdői dojo

Grappling Gi Mini Leány 3 nevező
I. Tóth Anett - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Bakó Eszter - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Molnár Timea - Monorierdői dojo

Grappling Gi Midi Leány 2 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Grappling Gi Maxi Leány 3 nevező
I. Steigler Alida - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo
III. Mányi Vivien - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Grappling Gi Női 3 nevező
I. Balogh Andrea - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Csikós Nóra - Savoya Ju Jitsu Dojo
III. Badacsonyi Viktória - Monorierdői dojo

Grappling Gi fiúk

Gyermek korcsoport

25 kg. 3 nevező
I. Sárkány Balázs - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Virág Levente - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Gombár Tamás - Tatami Centrum Bányai dojo

30 kg. 8 nevező
I. Dobos Martin - Monorierdői dojo
II. Pap Levente - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
III. Dankó Dominik - Monorierdői dojo
IV. Badacsonyi Lóránt - Monorierdői dojo
Nevezett még: Ipacs Kornél (Tatami Centrum Bányai dojo), Bóbis Levente (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Böjte Ádám (Monorierdői dojo), Tóth Zoltán (Tatami Centrum Orgoványi dojo),

35 kg. 3 nevező
I. Lóczi Simon - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Dánfy B. Dorián - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Réczi Levente - Tatami Centrum Bányai dojo

Ifjúsági korcsoport

35 kg. 7 nevező
I. Mohácsi Máté - Monorierdői dojo
II. Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Kovács Benjámin - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Ditzendy Péter - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Virág Sándor (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Rajcsányi Milán Do Van (Monorierdői dojo), Sörös Viktor (Tatami Centrum Orgoványi dojo),

41 kg. 5 nevező
I. Szűcs András - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Bakó Ferenc - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Magócsi Márk - Monorierdői dojo
IV. Csákvári Bálint - Monorierdői dojo
Nevezett még: Molnár Dániel (Monorierdői dojo),

Junior korcsoport

45 kg. 4 nevező
I. Szűcs András - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Németh Soma - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Kis János - Monorierdői dojo
IV. Tóth Roland - Monorierdői dojo

59 kg. 3 nevező
I. Turányi Bence - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Szénási Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Kordás Szabolcs - Tatami Centrum Orgoványi dojo

66 kg. 3 nevező
I. Dér István - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Pálvölgyi Viktor - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Tóth Dániel - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Kadett korcsoport

55 kg. 2 nevező
I. Péli Árpád - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Balog Zoltán - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Felnőtt korcsoport

75 kg. 4 nevező
I. Nagy Zoltán - Savoya Ju Jitsu Dojo
II. Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Kelemen Attila - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Börönte Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo


Grappling NoGi leányok

Grappling NoGi Maxi Leány 2 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Grappling NoGi Midi Leány 2 nevező
I. Tóth Anett - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Molnár Timea - Monorierdői dojo

Grappling NoGi Mini Leány 2 nevező
I. Zatykó Dorottya - Monorierdői dojo
II. Pajor Tünde - Monorierdői dojo

Grappling NoGi Női 2 nevező
I. Steigler Alida - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Mányi Vivien - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Grappling NoGi fiúk

Gyermek korcsoport

25 kg. 2 nevező
I. Virág Levente - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Gombár Tamás - Tatami Centrum Bányai dojo

30 kg. 5 nevező
I. Tóth Zoltán - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Dankó Dominik - Monorierdői dojo
III. Dobos Martin - Monorierdői dojo
IV. Böjte Ádám - Monorierdői dojo
Nevezett még: Lóczi Simon (Tatami Centrum Orgoványi dojo),

Ifjúsági korcsoport

35 kg. 5 nevező
I. Szűcs András - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Jéga-Szabó Áron - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Virág Sándor - Tatami Centrum Orgoványi dojo
Nevezett még: Rajcsányi Milán Do Van (Monorierdői dojo),

Junior korcsoport

45 kg. 2 nevező
I. Szűcs András - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Németh Soma - Tatami Centrum Bányai dojo

59 kg. 2 nevező
I. Szénási Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Kordás Szabolcs - Tatami Centrum Orgoványi dojo

66 kg. 3 nevező
I. Dér István - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Tóth Dániel - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Pálvölgyi Viktor - Tatami Centrum Bányai dojo

Kadett korcsoport

55 kg. 2 nevező
I. Péli Árpád - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Balog Zoltán - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Felnőtt korcsoport

75 kg. 4 nevező
I. Szűcs Kristóf - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Kelemen Attila - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Lakatos "ebihal" Sándor - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Börönte Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo


Double Couple

Double Couple 60 kg. 5 nevező
I. Ditzendy Péter-Kovács Benjámin - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Ipacs Kornél-Sárkány Balázs - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Putz Balázs-Staudt Vince - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
IV. Böjte Ádám-Dankó Dominik - Monorierdői dojo
Nevezett még: Gombár Tamás-Réczi Levente (Tatami Centrum Bányai dojo),

Double Couple 80 kg. 4 nevező
I. Kis János-Mohácsi Máté - Monorierdői dojo
II. Dánfy B. Dorián-Jéga-Szabó Áron - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Dobos Martin-Magócsi Márk - Monorierdői dojo
IV. Bakó Ferenc-Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo

Double Couple 100 kg. 3 nevező
I. Barta Zsolt-Turányi Bence - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Bakó Ferenc-Steigler Alida - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Muszi Donát-Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo

Double Couple 120 kg. 2 nevező
I. Kelemen Attila-Turányi Bence - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Pálvölgyi Viktor-Steigler Alida - Tatami Centrum Bányai dojo

 
Kapcsolódó anyagok:
231 kép a versenyről
X. Hetény Kupa Országos Ju Jitsu Verseny 2009-04-25
IX. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2008-04-19
VIII. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2007-04-28
VII. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2006-04-29
VI. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2005-04-23

Hozzászólások (0)    - A hozzászóláshoz be kell lépned.


2010 év összes híre itt található...
Azonosító:
Jelszó:
Regisztrálok
2018 November
HKSzCs PSzV
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

     

Látogatók száma:
4383611438361143836114383611438361143836114383611


Harcművészek az Egészséges Gyerekekért

Levélküldés