h_lwww.tatamicentrum.hu
b1b2b3b4b5b6
h_r
Hírös Brazil Ju Jitsu - Kecskemét
Klubunk a Magyar Ju Jitsu Szövetség tagja
Stílusunk a Hangari Ju Jitsu Kelemen Ryu
Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 18 látogató
böngészi oldalunkat.

XII. Hírös Kupa Országos Ju Jitsu Verseny - beszámoló
2011-05-28 20:00:00
A tavalyi nyitásunk eredménye most látszott meg igazán, 17 klub 111 versenyzője 250 nevezéssel tisztelte meg a versenyünket. Ennyien a tavaszi versenyünkön még egyszer sem voltak. Ismét több újdonságot bevezettünk / kipróbáltunk. Ez volt a 108. verseny, melyen indultunk és a 47. melyet rendeztünk is.

Először lehetett Combat Grappling-ben nevezni és bár voltak nevezők, kategóriát és így küzdelmet nem sikerült összehozni az eltérő súly miatt. Először volt nap közben díjátadás, így aki nem volt érintett későbbi számban, annak nem kellett megvárnia az estét. Új információs táblát vezettünk be, melyre kitettük a beosztást és a párosítást, így nem kellett a központi adminisztrációt kérdezgetni.

Nevezett klubok

Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub . . . . . . . 10 fő . . . 19 egyéni 0 csapat nevezés Beck József
DRSE Debrecen . . . . . . . . . . . . . . . 5 fő . . . 5 egyéni 0 csapat nevezés Gyüre László
Szentendrei Ju Jitsu Dojo . . . . . . . . . 7 fő . . . 27 egyéni 0 csapat nevezés Szeifert Csaba
Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub . . . . . . . 3 fő . . . 7 egyéni 0 csapat nevezés Karasi József
GracieBarra Hungary . . . . . . . . . . . . 1 fő . . . 2 egyéni 0 csapat nevezés
Tatami Centrum Hakkoda dojo . . . . .7 fő . . . 13 egyéni 0 csapat nevezés Fekete Sándor
Hatvani dojo . . . . . . . . . . . . . . . . . . .2 fő . . . 4 egyéni 0 csapat nevezés Kovács Gábor
Tatami Centrum Hetényi dojo . . . . . . 3 fő . . . 3 egyéni 0 csapat nevezés Papp Éva
Tatami Centrum Bányai dojo . . . . . .17 fő . . . 53 egyéni 2 csapat nevezés Berkes László
Sityu-Team . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .6 fő . . . 6 egyéni 0 csapat nevezés Ónodi István
Miskolci Ju Jitsu Egyesület . . . . . . . . .1 fő . . . 1 egyéni 0 csapat nevezés
Monorierdői dojo . . . . . . . . . . . . . . 17 fő . . . 58 egyéni 1 csapat nevezés Füzesi Péterné
Tatami Centrum Orgoványi dojo . . . . 9 fő . . . 14 egyéni 0 csapat nevezés Cseri József
Ju Jitsu Orosháza . . . . . . . . . . . . . . . 3 fő . . . 4 egyéni 0 csapat nevezés
Gracie Barra Orgovány . . . . . . . . . . . 8 fő . . . 17 egyéni 0 csapat nevezés Tóth Zoltán
Budapesti Spartacus . . . . . . . . . . . . . 1 fő . . . 1 egyéni 0 csapat nevezés
Szegedi Ju-Jitsu Egyesület . . . . . . . . 11 fő . . . 16 egyéni 0 csapat nevezés Rusz Alajos
------------------------------------------------------------------
Összesen . . . . . . . . . . . . . : 17 klub 111 fő 250 egyéni 3 csapat nevezés

A verseny bírói voltak: Kovács Attila főbíró, Beck József, Bélteczki Csaba, Cseri József, Csicsmann Gábor, Fekete Sándor, Gyüre László, Kiss Dávid, Kovács Gábor, Matykó József, Papp Éva, Szeifert Csaba, Szűcs Róbert, Tatai Krisztián, Várkonyi Gábor, Ónodi István.

A versenyt sokan segítették a munkájukkal: Balogh Andrea, dr. Boromisza Péter, Dencs János, Fekete Róbert, Fekete Sándor, Hegedűs Éva, Papp Éva, dr. Karsai András, Puha Ferenc, Lakatos "ebihal" Sándor, Molnár József, Szűcs Kristóf. Köszönjük a segítségüket! A verseny orvosa dr. Papp György volt.

A versenyszámaink voltak:
Jurandori - önvédelem, egyéni bemutató szám,
Quattro - páros bemutató szám,
Randori - három menetes egyéni küzdelem,
Grappling Gi és NoGi - egyéni küzdelem,
Double Couple - páros küzdelem.

A verseny legeredményesebb klubja a Monorierdő dojo lett, a hat összetett kupából hármat ők nyertek! Gratulálunk!

A verseny végeredménye, vastagítva a Tatami Centrum helyezései:

Végeredmény

Jurandori

Jurandori Mini Fiú 5 nevező
I. Staudt Vince - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Badacsonyi Lóránt - Monorierdői dojo
III. Gombár Tamás - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Ipacs Kornél - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Putz Balázs (Szentendrei Ju Jitsu Dojo),

Jurandori Midi Fiú 8 nevező
I. Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Marlen Dániel - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Ugrin Benjámin - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
IV. Draskovics Imre - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
Nevezett még: Draskovics Mátyás (Szentendrei Ju Jitsu Dojo), Ditzendy Péter (Tatami Centrum Bányai dojo), Dankó Dominik (Monorierdői dojo), Dobos Martin (Monorierdői dojo),

Jurandori Midi Leány 2 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Jurandori Maxi Fiú 8 nevező
I. Dankó Dominik - Monorierdői dojo
II. Bárány Olivér - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
III. Dobos Martin - Monorierdői dojo
IV. Tóth Roland - Monorierdői dojo
Nevezett még: Göbölyös Ákos (Tatami Centrum Bányai dojo), Göbölyös Márk (Tatami Centrum Bányai dojo), Hornyák Ákos (Monorierdői dojo), Magócsi Márk (Monorierdői dojo),

Jurandori Maxi Leány 2 nevező
I. Kurucz Klaudia - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Dobos Kitti - Monorierdői dojo

Jurandori Kezdő Férfi 2 nevező
I. Szabó Károly - Monorierdői dojo
II. Mányi József - Monorierdői dojo

Jurandori Haladó Férfi 2 nevező
I. Seprenyi Bettina - Monorierdői dojo
II. Fekete Attila - Monorierdői dojo


Quattro

Quattro Mini 3 nevező
I. Gombár Tamás-Ipacs Kornél - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Putz Balázs-Staudt Vince - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Badacsonyi Lóránt-Molnár Timea - Monorierdői dojo

Quattro Midi 4 nevező
I. Draskovics Mátyás-Ugrin Benjámin - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Draskovics Imre-Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Dobos Kitti-Thalmayer Timea - Monorierdői dojo
IV. Dankó Dominik-Dobos Martin - Monorierdői dojo

Quattro Maxi 4 nevező
I. Bárány Olivér-Pap Levente - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
II. Hornyák Ákos-Magócsi Márk - Monorierdői dojo
III. Dankó Dominik-Dobos Martin - Monorierdői dojo
IV. Göbölyös Ákos-Göbölyös Márk - Tatami Centrum Bányai dojo


Randori leányok

Randori Maxi Leány 2 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Hartman Zsófia - DRSE Debrecen

Randori Midi Leány 2 nevező
I. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo
II. Bécsi Bella - DRSE Debrecen

Randori fiúk

Gyermek korcsoport

25 kg. 2 nevező
I. Fehér Dávid - Sityu-Team
II. Hladinec Péter - Sityu-Team

30 kg. 5 nevező
I. Peics András - Sityu-Team
II. Pusztai ALexander - Tatami Centrum Hetényi dojo
III. Badacsonyi Lóránt - Monorierdői dojo
IV. Fehér Domonkos - Sityu-Team
Nevezett még: Prónai Tamás (Tatami Centrum Hetényi dojo),

Ifjúsági korcsoport

35 kg. 9 nevező
I. Göbölyös Ákos - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Dankó Dominik - Monorierdői dojo
III. Bárány Olivér - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
IV. Dobos Martin - Monorierdői dojo
Nevezett még: Regényi Ádám (Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub), Fehér Botond (Sityu-Team), Lukács Máté (Tatami Centrum Hetényi dojo), Hodosi Máté (DRSE Debrecen), Papp János Dániel (DRSE Debrecen),

Junior korcsoport

45 kg. 2 nevező
I. Ármán Gergely - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Badacsonyi Botond - Monorierdői dojo

52 kg. 3 nevező
I. Rusz Gergő - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Vőneki Lázár - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
III. Sinkó Dániel - Tatami Centrum Bányai dojo

66 kg. 3 nevező
I. Fenyvesi Gergő - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
II. Kordás Szabolcs - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Venkei Norbert - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület

Kadet korcsoport

55 kg. 3 nevező
I. Sós Norbert - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
II. Fodor Péter - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Göbölyös Márk - Tatami Centrum Bányai dojo

71 kg. 2 nevező
I. Csernicsek László - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Szűcs Viktor - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub

Felnőtt korcsoport

85 kg. 2 nevező
I. Gémes Ferenc - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Sipos Gergő - Miskolci Ju Jitsu Egyesület

95 kg. 2 nevező
I. Lakatos Valentin - Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub
II. Mérész Csaba - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület


Grappling Gi leányok

Grappling Gi Maxi Leány 3 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Krizsán Zsanett - Tatami Centrum Orgoványi dojo
III. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Grappling Gi Midi Leány 2 nevező
I. Tóth Anett - Gracie Barra Orgovány
II. Kudliman Ramóna - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub

Grappling Gi fiúk

Gyermek korcsoport

25 kg. 2 nevező
I. Fejes Richárd - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Nyerges Áron - Tatami Centrum Bányai dojo

30 kg. 3 nevező
I. Fejes István - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Badacsonyi Lóránt - Monorierdői dojo
III. Némedi Máté - Tatami Centrum Bányai dojo

35 kg. 2 nevező
I. Kocsis Dávid - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Putz Balázs - Szentendrei Ju Jitsu Dojo

Ifjúsági korcsoport

35 kg. 13 nevező
I. Staudt Ádám - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Ugrin Benjámin - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Bárány Olivér - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
IV. Pap Levente - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
Nevezett még: Sárkány Balázs (Tatami Centrum Bányai dojo), Dankó Dominik (Monorierdői dojo), Draskovics Mátyás (Szentendrei Ju Jitsu Dojo), Tóth Zoltán (Gracie Barra Orgovány), Göbölyös Ákos (Tatami Centrum Bányai dojo), Molnár Ferenc (Tatami Centrum Bányai dojo), Dobos Martin (Monorierdői dojo), Ditzendy Péter (Tatami Centrum Bányai dojo), Regényi Ádám (Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub),

41 kg. 2 nevező
I. Marlen Dániel - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Varga Gergő - Hatvani dojo

47 kg. 5 nevező
I. Molnár Dániel - Monorierdői dojo
II. Fehér Donát - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Rácz László - Monorierdői dojo
IV. Virág Sándor - Gracie Barra Orgovány
Nevezett még: Farkas Bálint (Hatvani dojo),

53+ kg. 3 nevező
I. Draskovics Imre - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
II. Koczák Béla - Gracie Barra Orgovány
III. Pataki János - Gracie Barra Orgovány

Junior korcsoport

45 kg. 6 nevező
I. Szűcs András - Tatami Centrum Hakkoda dojo
II. Ármán Gergely - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
III. Ditzendy Arisztid - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Pataki Botond - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Magócsi Márk (Monorierdői dojo), Badacsonyi Botond (Monorierdői dojo),

52 kg. 3 nevező
I. Rusz Gergő - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
II. Vőneki Lázár - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
III. Hornyák Ákos - Monorierdői dojo

59 kg. 3 nevező
I. Szénási Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Szűcs Lívia - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
III. Göbölyös Márk - Tatami Centrum Bányai dojo

66 kg. 4 nevező
I. Dér István - Gracie Barra Orgovány
II. Fenyvesi Gergő - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
III. Kordás Szabolcs - Tatami Centrum Orgoványi dojo
IV. Venkei Norbert - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület

Kadet korcsoport

63 kg. 5 nevező
I. Péli Árpád - Gracie Barra Orgovány
II. Lőrincz Ottó - Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub
III. Lakatos Sándor - Tatami Centrum Hakkoda dojo
IV. Fodor Péter - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Perjés Zoltán (Monorierdői dojo),

71 kg. 3 nevező
I. Stamusz Péter - Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub
II. Börönte Ferenc - Gracie Barra Orgovány
III. Szűcs Viktor - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub

Felnőtt korcsoport

75 kg. 8 nevező
I. Fekete Csaba - Tatami Centrum Hakkoda dojo
II. Juhász Kristóf - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
III. Dér István - Gracie Barra Orgovány
IV. Vörösmarthi Tibor - Tatami Centrum Hakkoda dojo
Nevezett még: Szabó Károly (Monorierdői dojo), Fekete Attila (Monorierdői dojo), Toók Sándor (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Jády Gergely (Szegedi Ju-Jitsu Egyesület),

95 kg. 3 nevező
I. Rácz Dávid - Ju Jitsu Orosháza
II. Pázmány Koppány - DRSE Debrecen
III. Antal Attila - Tatami Centrum Hakkoda dojo

105 kg. 3 nevező
I. Ember Mátyás - GracieBarra Hungary
II. Vasca Tamás - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
III. Horváth Róbert - Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub


Grappling NoGi leányok

Grappling NoGi Maxi Leány 2 nevező
I. Dobos Kitti - Monorierdői dojo
II. Thalmayer Timea - Monorierdői dojo

Grappling NoGi fiúk

Gyermek korcsoport

25 kg. 2 nevező
I. Némedi Máté - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Fejes Richárd - Tatami Centrum Bányai dojo

30 kg. 5 nevező
I. Tóth Anett - Gracie Barra Orgovány
II. Gombár Tamás - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Ipacs Kornél - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Badacsonyi Lóránt - Monorierdői dojo
Nevezett még: Fejes István (Tatami Centrum Bányai dojo),

Ifjúsági korcsoport

35 kg. 6 nevező
I. Tóth Zoltán - Gracie Barra Orgovány
II. Molnár Ferenc - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Dankó Dominik - Monorierdői dojo
IV. -
Nevezett még: Dobos Martin (Monorierdői dojo), Ditzendy Péter (Tatami Centrum Bányai dojo), Göbölyös Ákos (Tatami Centrum Bányai dojo),

47 kg. 3 nevező
I. Rácz László - Monorierdői dojo
II. Varga Gergő - Hatvani dojo
III. Farkas Bálint - Hatvani dojo

53+ kg. 3 nevező
I. Göbölyös Márk - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Koczák Béla - Gracie Barra Orgovány
III. Pataki János - Gracie Barra Orgovány

Junior korcsoport

45 kg. 5 nevező
I. Szilágyi Martin - Ju Jitsu Orosháza
II. Pataki Botond - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Badacsonyi Botond - Monorierdői dojo
IV. Magócsi Márk - Monorierdői dojo
Nevezett még: Szűcs András (Tatami Centrum Hakkoda dojo),

Kadet korcsoport

63 kg. 5 nevező
I. Lakatos Sándor - Tatami Centrum Hakkoda dojo
II. Péli Árpád - Gracie Barra Orgovány
III. Gálik Ádám - Ju Jitsu Orosháza
IV. Dér István - Gracie Barra Orgovány
Nevezett még: Perjés Zoltán (Monorierdői dojo),

Felnőtt korcsoport

75 kg. 6 nevező
I. Balla Kristóf - Budapesti Spartacus
II. Fekete Csaba - Tatami Centrum Hakkoda dojo
III. Péli Árpád - Gracie Barra Orgovány
IV. Börönte Ferenc - Gracie Barra Orgovány
Nevezett még: Szabó Károly (Monorierdői dojo), Jády Gergely (Szegedi Ju-Jitsu Egyesület),

105 kg. 3 nevező
I. Rácz Dávid - Ju Jitsu Orosháza
II. Ember Mátyás - GracieBarra Hungary
III. Vasca Tamás - Szegedi Ju-Jitsu Egyesület


Double Couple

Double Couple 60 kg. 5 nevező
I. Nyerges Áron-Pataki Botond - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Ditzendy Péter-Sárkány Balázs - Tatami Centrum Bányai dojo
III. Gombár Tamás-Ipacs Kornél - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Fejes István-Molnár Ferenc - Tatami Centrum Bányai dojo
Nevezett még: Fejes Richárd-Kocsis Dávid (Tatami Centrum Bányai dojo),

Double Couple 80 kg. 7 nevező
I. Ditzendy Arisztid-Ditzendy Péter - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Dankó Dominik-Dobos Martin - Monorierdői dojo
III. Molnár Ferenc-Sinkó Dániel - Tatami Centrum Bányai dojo
IV. Putz Balázs-Ugrin Benjámin - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
Nevezett még: Marlen Dániel-Staudt Ádám (Szentendrei Ju Jitsu Dojo), Konkoly Dominik-Molnár Márk (Tatami Centrum Orgoványi dojo), Draskovics Mátyás-Staudt Vince (Szentendrei Ju Jitsu Dojo),

Double Couple 100 kg. 4 nevező
I. Ditzendy Arisztid-Fehér Donát - Tatami Centrum Bányai dojo
II. Magócsi Márk-Tóth Roland - Monorierdői dojo
III. Krizsán Zsanett-Kurucz Klaudia - Tatami Centrum Orgoványi dojo
IV. Csizovszki István-Gudmon Lajos - Tatami Centrum Orgoványi dojo

Double Couple 120 kg. 3 nevező
I. Kordás Szabolcs-Szénási Dávid - Tatami Centrum Orgoványi dojo
II. Draskovics Imre-Marlen Dániel - Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. -
Lőrincz Ottó-Stamusz Péter (Fehérgyarmati Ju Jitsu Klub),


Egyéni összetett (111 nevezett versenyző)

I. Dobos Kitti 23 p Monorierdői dojo
II. Staudt Ádám 18 p Szentendrei Ju Jitsu Dojo
III. Thalmayer Timea 17 p Monorierdői dojo
IV. Dankó Dominik 15 p Monorierdői dojo
5. Bárány Olivér 15 p Kiskunhalasi Ju Jitsu Klub
6. Rusz Gergő 14 p Szegedi Ju-Jitsu Egyesület
7. Gombár Tamás 13 p Tatami Centrum Bányai dojo
8. Ugrin Benjámin 13 p Szentendrei Ju Jitsu Dojo
9. Badacsonyi Lóránt 12 p Monorierdői dojo
10. Draskovics Imre 12 p Szentendrei Ju Jitsu Dojo

Csapat összetett (3 nevezett csapat)

I. 55 pont Monorierdői dojo A
. . .12 pont Badacsonyi Lóránt
. . . 5 pont Dobos Martin
. . .23 pont Dobos Kitti
. . .15 pont Dankó Dominik

II. 41 pont Tatami Centrum Bányai dojo A
. . .10 pont Ipacs Kornél
. . .13 pont Gombár Tamás
. . .10 pont Göbölyös Márk
. . . 8 pont Göbölyös Ákos


III. 15 pont Tatami Centrum Bányai dojo B
. . . 7 pont Fejes István
. . . 4 pont Molnár Ferenc
. . . 4 pont Pataki Botond
. . . 0 pont Ditzendy Péter


 
Kapcsolódó anyagok:
519 kép a versenyről
XI. Hírös Kupa Országos Ju Jitsu Verseny 2010-04-24
X. Hetény Kupa Országos Ju Jitsu Verseny 2009-04-25
IX. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2008-04-19
VIII. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2007-04-28
VII. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2006-04-29

Hozzászólások (0)    - A hozzászóláshoz be kell lépned.


2011 év összes híre itt található...
Azonosító:
Jelszó:
Regisztrálok
2018 November
HKSzCs PSzV
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

     

Látogatók száma:
4383315438331543833154383315438331543833154383315


Harcművészek az Egészséges Gyerekekért

Levélküldés