h_lwww.tatamicentrum.hu
b1b2b3b4b5b6
h_r
Hírös Brazil Ju Jitsu - Kecskemét
Klubunk a Magyar Ju Jitsu Szövetség tagja
Stílusunk a Hangari Ju Jitsu Kelemen Ryu
Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 11 látogató
böngészi oldalunkat.

III. Rohács Norbert Emlékverseny beszámoló
2012-09-22 23:00:00
A tavalyihoz képest duplázódott létszámmal méltó módon emlékeztünk barátunkra. A versenyt megtisztelte jelenlétével Norbi édesanyja, felesége Adrienn és kislánya Bíborka. A megnyitón Adrienn és Norbi barátja, Kovács Gergely Szilveszter köszöntötte a versenyzőket. A versenyt Hatvan város Önkormányzatának Művelődési, Közoktatási és Sport Bizottságának elnöke, Tarsoly Imre nyitotta meg. Ez volt a 126. verseny, melyen indultunk.

A versenyt a Hatvani dojo szervezte, a versenyigazgató sensei Kovács Gábor, a főbíró sensei Fekete Sándor volt. Bírók voltak még: Lakatos Sándor, Szűcs Kristóf és Berkes László. A verseny megrendezését sok szervező segítette, köszönjük a munkájukat! A verseny megható pillanata volt, amikor Adrienn és Bíborka átvették emlékül Apa arcképével díszített érmeiket.

A versenyen nevezett klubok:
1. Gracie Barra PIT (5 arany, 3 ezüst, 4 bronz, 4 4. hely, 12 fő, 24 nevezés)
2. Szegedi Küzdősport Egyesület (4 arany, 1 ezüst, 5 fő, 7 nevezés)
3. Hatvani dojo (3 arany, 4 ezüst, 4 bronz, 1 4. hely, 7 fő, 12 nevezés)
4. Grizzly Grappling Team (3 arany, 1 ezüst, 3 bronz, 1 4. hely, 12 fő, 15 nevezés)
5. Titánok HKSE (3 arany, 1 ezüst, 1 bronz, 1 4. hely, 5 fő, 5 nevezés)
6. Tatami Centrum (2 arany, 3 ezüst, 2 bronz, 4 fő, 7 nevezés)
7. Ronin HSE Pápa (2 arany, 2 ezüst, 1 bronz, 5 fő, 7 nevezés)
8. RekaGym Halmi Team (2 arany, 1 ezüst, 1 4. hely, 8 fő, 9 nevezés)
9. Zen Mushin Do (1 arany, 3 ezüst, 4 fő, 4 nevezés)
10. VRSE Ju Jitsu Veszprém (1 arany, 2 ezüst, 5 fő, 6 nevezés)
11. Wildboar Jiu Jitsu Klub (1 arany, 1 ezüst, 2 fő, 2 nevezés)
12. BBME (1 arany, 1 ezüst, 1 fő, 2 nevezés)
13. Orosházi Küzdősport Centrum (1 arany, 1 4. hely, 1 fő, 2 nevezés)
14. Gracie Barra Hungary (3 ezüst, 1 4. hely, 3 fő, 5 nevezés)
15. Kazincbarcikai MMAés Grappling (1 ezüst, 1 bronz, 4 fő, 4 nevezés)
16. Szegedi Vasutas SE (1 fő, 1 nevezés)
Mindösszesen (16 klub, 29 arany, 27 ezüst, 16 bronz, 79 fő, 112 nevezés)

Végeredmény

Gi Grappling versenyszám

Gyermek korcsoport Fiúk

30 kg. 1 fő
I. Muzsai Nimród Orion – BBME

40+ kg. 2 fő
I. Ipacs Kornél – Tatami Centrum
II. Muzsai Nimród Orion – BBME

Ifjúsági korcsoport Fiúk

53 kg. 4 fő
I. Farkas Bálint – Hatvani dojo
II. Varga Gergő – Hatvani dojo
III. Ipacs Kornél – Tatami Centrum
IV. Varga Márk – Hatvani dojo

Junior korcsoport Fiúk

52 kg. 3 fő
I. Pataki Botond – Tatami Centrum
II. Valakovits Bálint – Hatvani dojo
III. Mlinárcsek Viktória – Hatvani dojo

Kadet korcsoport Fiúk

71 kg. 3 fő
I. Mező Ferenc – Wildboar Jiu Jitsu Klub
II. Nagybalázs Máté – Zen Mushin Do
III. Paróczai Dávid – Tatami Centrum

79 kg. 2 fő
I. Fehér Roland – Orosházi Küzdősport Centrum
II. Takács Zoltán – Wildboar Jiu Jitsu Klub

Felnőtt korcsoport Férfiak

75 kg. 6 fő
I. Balla Kristóf – Gracie Barra PIT
II. Bencsik János – Ronin HSE Pápa
III. Xinogalosz Andreasz – Gracie Barra PIT
IV. Kerek Norbert – Gracie Barra PIT
Nevezett még: Budai Zoltán (Gracie Barra PIT) , Fonyó András (VRSE Ju Jitsu Veszprém)

85 kg. 6 fő
I. Várhegyi Attila – Gracie Barra PIT
II. File Béla – Gracie Barra PIT
III. Koncz Gábor – Gracie Barra PIT
IV. Mihalicza Péter – Gracie Barra PIT
Nevezett még: Szombati Károly (Gracie Barra Hungary) , Antonovich Gáspár (Ronin HSE Pápa)

95 kg. 5 fő
I. Kárászi Balázs – Gracie Barra PIT
II. Panák Ákos – Ronin HSE Pápa
III. Makó Dávid – Gracie Barra PIT
IV. Huszti György – Gracie Barra PIT
Nevezett még: Adler József (VRSE Ju Jitsu Veszprém)

105 kg. 2 fő
I. Mihályfi Ákos – Ronin HSE Pápa
II. Posta Norbert – Titánok HKSE

105+ kg. 2 fő
I. Ember Mátyás – Gracie Barra PIT
II. Horváth Péter – Gracie Barra Hungary

Senior 40 korcsoport Férfiak

105 kg. 3 fő
I. Vida Richárd – Ronin HSE Pápa
II. Szombati Károly id. – Gracie Barra Hungary
III. Bodnár Róbert – Hatvani dojo

NoGi Grappling versenyszám

Ifjúsági korcsoport Fiúk

53 kg. 3 fő
I. Farkas Bálint – Hatvani dojo
II. Ipacs Kornél – Tatami Centrum
III. Varga Gergő – Hatvani dojo

Junior korcsoport Fiúk

45 kg. 2 fő
I. Varga Márk – Hatvani dojo
II. Makó Tamás – Tatami Centrum

52 kg. 2 fő
I. Bódi Renátó – Zen Mushin Do
II. Pataki Botond – Tatami Centrum

Kadet korcsoport Fiúk

71 kg. 3 fő
I. Kármán Szabolcs – RekaGym Halmi Team
II. Sólyom Péter – Zen Mushin Do
III. Radics Márk – Hatvani dojo

79 kg. 4 fő
I. Pupek Patrik – RekaGym Halmi Team
II. Gyetvai Máté – Zen Mushin Do
III. Haba Gergő – Grizzly Grappling Team
IV. Fehér Roland – Orosházi Küzdősport Centrum

79+ kg. 2 fő
I. Bacsó Márió – Szegedi Küzdősport Egyesület
II. Szombati Károly – Gracie Barra Hungary

Felnőtt korcsoport Férfiak

65 kg. 2 fő
I. Szabó Péter – Grizzly Grappling Team
II. Bányász Tamás – Kazincbarcikai MMA és Grappling

75 kg. 16 fő
I. Hunyadi Máté – Grizzly Grappling Team
II. Pataki Imre – Grizzly Grappling Team
III. Balla Kristóf – Gracie Barra PIT
IV. Gábor Miklós – RekaGym Halmi Team
Nevezett még: Kerek Norbert (Gracie Barra PIT) , Xinogalosz Andreasz (Gracie Barra PIT) , Boda Zoltán (Grizzly Grappling Team) , Fekete Dániel (Grizzly Grappling Team) , Komjáthi Szabolcs (Grizzly Grappling Team) , Komoróczi Zoltán (Grizzly Grappling Team) , Böszörményi Bence (RekaGym Halmi Team) , Szabó Tamás (RekaGym Halmi Team) , Molnár Péter (Kazincbarcikai MMAés Grappling) , Renyó János (Kazincbarcikai MMA és Grappling) , Juhász Kristóf (Szegedi Vasutas SE), Kis András (RekaGym Halmi Team)

85 kg. 10 fő
I. Hegedűs András – Szegedi Küzdősport Egyesület
II. Balla Ferenc – RekaGym Halmi Team
III. Győrfi Károly – Kazincbarcikai MMA és Grappling
IV. Mihalicza Péter – Gracie Barra PIT
Nevezett még: File Béla (Gracie Barra PIT) , Koncz Gábor (Gracie Barra PIT) , Várhegyi Attila (Gracie Barra PIT) , Kis András (RekaGym Halmi Team) , Oláh József (RekaGym Halmi Team) , Antonovich Gáspár (Ronin HSE Pápa)

95 kg. 8 fő
I. Kárászi Balázs – Gracie Barra PIT
II. Sárközi Róbert – Szegedi Küzdősport Egyesület
III. Panák Ákos – Ronin HSE Pápa
IV. Nagy Bálint – Grizzly Grappling Team
Nevezett még: Huszti György (Gracie Barra PIT) , Makó Dávid (Gracie Barra PIT) , Juhrás Dániel (Grizzly Grappling Team) , Máté László (Szegedi Küzdősport Egyesület)

105 kg. 5 fő
I. Bacsó Márió – Szegedi Küzdősport Egyesület
II. Ember Mátyás – Gracie Barra PIT
III. Nagy Péter – Grizzly Grappling Team
IV. Szombati Károly id. – Gracie Barra Hungary
Nevezett még: Máté László (Szegedi Küzdősport Egyesület)

105+ kg. 3 fő
I. Jani István – Szegedi Küzdősport Egyesület
II. Ember Mátyás – Gracie Barra PIT
III. Nagy Péter – Grizzly Grappling Team

Combat Grappling versenyszám

Felnőtt korcsoport Férfiak

65 kg. 2 fő
I. Falusi Ferenc – Titánok HKSE
II. Radics Márk – Hatvani dojo

85 kg. 6 fő
I. Szabó László – Grizzly Grappling Team
II. Czigler Dániel – VRSE Ju Jitsu Veszprém
III. Bata Tibor György – Titánok HKSE
IV. Török Árpád – Titánok HKSE
Nevezett még: Fekete Dániel (Grizzly Grappling Team) , Csabai Péter (VRSE Ju Jitsu Veszprém)

105+ kg. 2 fő
I. Németh Géza – Titánok HKSE
II. Németh Krisztián – VRSE Ju Jitsu Veszprém

Senior 40 korcsoport Férfiak

105+ kg. 1 fő
I. Németh Krisztián – VRSE Ju Jitsu Veszprém

Köszönjük a kluboknak a felkészítést, a versenyzőknek a tisztességes helytállást a szervezőknek a munkájukat, Norbi családjának, hogy megtisztelték a versenyt! Jövő szeptemberben ismét találkozunk!

A verseny az első fordulója volt a G4 Grappling Liga 2012-2013 évadának, így rangsorpontokat is osztottunk:
7 pont: Farkas Bálint – Hatvani dojo (Gi Grappling Ifjúsági Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 52 kg. I. hely)
7 pont: Mező Ferenc – Wildboar Jiu Jitsu (Gi Grappling Kadet Fiú 71 kg. I. hely)
7 pont: Balla Kristóf – Gracie Barra PIT (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Bencsik János -Ronin HSE Pápa (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
7 pont: Várhegyi Attila – Gracie Barra PIT (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
2 pont: Koncz Gábor – Gracie Barra PIT (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)
7 pont: Kárászi Balázs – Gracie Barra PIT (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
2 pont: Makó Dávid – Gracie Barra PIT (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. III. hely)
7 pont: Vida Richárd -Ronin HSE Pápa (Gi Grappling Senior 40 Férfi 105 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Bálint – Hatvani dojo (NoGi Grappling Ifjúsági Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Kármán Szabolcs – RekaGym Halmi Team (NoGi Grappling Kadet Fiú 71 kg. I. hely)
7 pont: Pupek Patrik – RekaGym Halmi Team (NoGi Grappling Kadet Fiú 79 kg. I. hely)
7 pont: Hunyadi Máté – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Pataki Imre – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Balla Kristóf – Gracie Barra PIT (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
1 pont: Gábor Miklós – RekaGym Halmi Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. IV. hely)
0,5 pont: Boda Zoltán – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. hely. nélkül)
7 pont: Hegedűs András – Szegedi Küzdősport Egyesület (NoGi Gr. Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
4 pont: Balla Ferenc – RekaGym Halmi Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. II. hely)
2 pont: Győrfi Károly – Kazincbarcikai MMA és Grappling (NoGi Gr. Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)
1 pont: Mihalicza Péter – Gracie Barra PIT (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. IV. hely)
7 pont: Kárászi Balázs – Gracie Barra PIT (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
4 pont: Sárközi Róbert – Szegedi Küzdősport Egyesület (NoGi Gr. Felnőtt Férfi 95 kg. II. hely)
2 pont: Panák Ákos -Ronin HSE Pápa (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. III. hely)
7 pont: Bacsó Márió – Szegedi Küzdősport Egyesület (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105 kg. I. hely)
2 pont: Nagy Péter – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105 kg. III. hely)
7 pont: Jani István – Szegedi Küzdősport Egyesület (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Szabó László – Grizzly Grappling Team (Combat Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
4 pont: Czigler Dániel – VRSE Ju Jitsu Veszprém (Combat Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. II. hely)
2 pont: Bata Tibor György – Titánok HKSE (Combat Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)

Egyéni rangsor lista az I. forduló után:

14 pont:
Kárászi Balázs – Gracie Barra PIT
Farkas Bálint – Hatvani dojo

9 pont:
Balla Kristóf – Gracie Barra PIT

7 pont:
Hunyadi Máté – Grizzly Grappling Team
Hegedűs András – Szegedi Küzdősport Egyesület
Bacsó Márió – Szegedi Küzdősport Egyesület
Várhegyi Attila – Gracie Barra PIT
Szabó László – Grizzly Grappling Team
Vida Richárd -Ronin HSE Pápa
Jani István – Szegedi Küzdősport Egyesület
Pupek Patrik – RekaGym Halmi Team
Kármán Szabolcs – RekaGym Halmi Team
Mező Ferenc – Wildboar Jiu Jitsu
Pataki Botond – Tatami Centrum

4 pont:
Sárközi Róbert – Szegedi Küzdősport Egyesület
Bencsik János -Ronin HSE Pápa
Pataki Imre – Grizzly Grappling Team
Balla Ferenc – RekaGym Halmi Team
Czigler Dániel – VRSE Ju Jitsu Veszprém

2 pont:
Koncz Gábor – Gracie Barra PIT
Makó Dávid – Gracie Barra PIT
Panák Ákos -Ronin HSE Pápa
Győrfi Károly – Kazincbarcikai MMA és Grappling
Nagy Péter – Grizzly Grappling Team
Bata Tibor György – Titánok HKSE

1 pont:
Gábor Miklós – RekaGym Halmi Team
Mihalicza Péter – Gracie Barra PIT

0,5 pont:
Boda Zoltán – Grizzly Grappling Team

Klubok rangsor listája az I. forduló után:

35 pont:
Gracie Barra PIT

25 pont:
Szegedi Küzdősport Egyesület

20,5 pont:
Grizzly Grappling Team

19 pont:
RekaGym Halmi Team

14 pont:
Hatvani dojo

13 pont:
Ronin HSE Pápa

7 pont:
Wildboar Jiu Jitsu
Tatami Centrum

4 pont:
VRSE Ju Jitsu Veszprém

2 pont:
Titánok HKSE
Kazincbarcikai MMA és Grappling

 
Kapcsolódó anyagok:
Képek a versenyről
A verseny beharangozója
II. Rohács Norbert Emlékverseny 2011-09-17
I. Rohács Norbert Emlékverseny 2010-09-11

Hozzászólások (0)    - A hozzászóláshoz be kell lépned.


2012 év összes híre itt található...
Azonosító:
Jelszó:
Regisztrálok
2018 Július
HKSzCs PSzV
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

     

Látogatók száma:
4300733430073343007334300733430073343007334300733


Harcművészek az Egészséges Gyerekekért

Levélküldés