Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 146 látogató
böngészi oldalunkat.

Debrecen 2017 Grappling Bajnokság - beszámoló
2017-02-19 00:00:00
2017 első Liga fordulóján Debrecenben 5 gyermek versenyzőnk indult, akik kiválóan teljesítettek és több érmet szereztek. Köszönjük! A versenyt felkészülésnek szántuk a márciusi Magyar Bajnokságra. Terveink szerint legnagyobb létszámmal a Magyar Bajnokságon és a helyi régiós versenyen fogunk indulni.
Székedi Fanni a dobogó tetején

Székedi Fanni a korosztálya felett az Ifjúsági 1 korosztályban indult Gi-ben is és NoGi-ben is lányok és fiúk között is. Egy első és három második helyet szerzett!
Kanizsai-Nagy Zétény bár Manó korosztályú, Gi-ben szintén fentebb a Gyermek 1 korosztályban indult, ott nem jutott az első négybe, de a NoGi Manó 27 kg kategóriát megnyerte!
Székedi Igor Gi-ben, a Gyermek 2 36 kg kategóriában indult, ahol második helyezett lett!
Nagy Lőrinc Gi-ben is és NoGi-ben is megnyerte a krosztályos kategóriáját, a Gyermek 2 52 kg-os kategóriát!
Győri Ágoston Gi-ben is és NoGi-ben is indult a Gyermek 2 40 kg-os kategóriában és NoGi-ben 4. helyezett lett!

Gratulálunk versenyzőinknek és köszönjük a szülőknek is az áldozatos munkájukat. Köszönjük Lakatos Sándor edzői felkészítő és a versenyen a bírói munkáját is. Bírónk volt még dr. Boromisza Péter, segítőnk voltak Fekete Róbert, Ditzendy Arisztid, Ipacs Kornél és Marozsi Imre. Köszönjük!

Debrecenben negyedszerre, az Egyetemi Agrár Centrum csarnokában pedig harmadszorra rendeztünk Liga fordulót. A házigazda a Combat Club Debrecen és Szőllősi László volt ismét, köszönjük. Az érdeklődés Debrecenben töretlen, a nevezések száma évről évre emelkedett, a mai napra elérte a 333-at.

A megnyitón két kellemes kötelességünknek is eleget tettünk az elmaradásunk miatt. Itt adtuk át az Év Felfedezettje 2016 plakettet Koleszár Evelinnek, a Miskolci Ju Jitsu Egyesület versenyzőjének, illetve a Kistelek 2016 Bajnokság Legeredményesebb Gyermek versenyzőjének, Horváth Dominiknak (Küzdősport Szakosztály Bocfölde) a különdíjat. Két fejlesztést is bejelentettünk, ezentúl a mérkőzés végén láthatjuk az adott kategória állását, illetve teszt jelleggel ezentúl előre közöljük az egész napos mérkőzésbeosztást.

A szokásoknak megfelelően a főbíró Kovács Gábor, a versenyigazgató Berkes László volt, bíráskodtak Merkert Zoltán, Fekete Sándor, Vancsik Nándor, Lakatos Sándor, dr. Boromisza Péter, Herle Zsolt, Sós György. Pástot vitt a hatvani, a kecelei, a kecskeméti és a házigazda klub. Köszönjük a segítséget!

A versenyen Gi Open volt, a dobogósok kupát, az első helyezettek Scitec Nutrition ajándékcsomagot is kaptak. A Gi Női Open helyezettjei: első Puskás Boglárka (Koko Fight Club), második Korda Borbála (Forge ZR Team). A Gi Open -80 kg helyezettjei: első Vida György (ZR Team Nyíregyháza), második Schneider János (Bács-Team), harmadik Skáfár Bence (Koko Fight Club). A Gi Open 80+ kg helyezettjei: első Stétz Dániel (Szegedi Küzdősport Klub), második Horváth Ádám (Bács-Team), harmadik Riger Olivér (Forge ZR Team). Gratulálunk és köszönjük a támogatást!

Az International Jiu Jitsu Alliance a mai versenyre is felajánlotta a különdíjakat. A Legeredményesebb női versenyző: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület, a Legeredményesebb gyermek versenyző: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde, Legeredményesebb férfi versenyző: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület! A versenyen legtöbb rangsor pontot a Miskolci Ju Jitsu Egyesület szerezte (99 pont), második a Küzdősport Szakosztály Bocfölde (49 pont), harmadik a Bács-Team (30 pont) lett. Gratulálunk!